Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

?Moja Ochrona? – ubezpieczenie pod ręką

5 listopada 2009

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) z rachunkiem osobistym to wygodny sposób na zabezpieczenie siebie i bliskich. Klienci MultiBanku mogą bezpośrednio z systemu transakcyjnego konta bankowego przystąpić do grupowego ubezpieczenia ?Moja Ochrona? przygotowanego przez BRE Ubezpieczenia TU S.A.


– Z uwagi na to, że niechętnie dopuszczamy do siebie myśl o możliwości udziału w nieszczęśliwym wypadku, nie zawsze odczuwamy potrzebę zabezpieczenia siebie i bliskich. ? mówi Tomasz Raczyński, odpowiedzialny za ofertę Centrum Ubezpieczeń MultiBanku ? Zdarza się niestety, że życie boleśnie weryfikuje te przekonania, a ze skutkami wypadków musimy radzić sobie sami. Dlatego, przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo propozycję skierowaną bezpośrednio do Klientów, którzy posiadają w MultiBanku rachunek osobisty. Wykonując codzienne operacje posiadacze MultiKonta mogą łatwo, bez zbędnych formalności, zabezpieczyć siebie i bliskich. Oszczędzą w ten sposób czas i pieniądze. ? dodaje.

Przedmiotem ubezpieczenia NNW ?Moja Ochrona? jest życie i zdrowie Klientów MultiBanku, a w wersji Rodzinnej, również osób bliskich (mąż/żona, konkubent/ konkubina, dzieci do 26 roku życia), które pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym z posiadaczem MultiKonta.

?Moja Ochrona? to produkt, który oprócz zabezpieczenia bliskich na wypadek śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku zawiera także pobyt w szpitalu w wyniku choroby lub wypadku, gwarantując dodatkowe świadczenia pieniężne również przy pobycie na oddziale intensywnej opieki medycznej. W takiej sytuacji ubezpieczony otrzyma odpowiednio 100 i 200 PLN za każdy dzień pobytu w szpitalu lub OiOM.- wyjaśnia Małgorzata Knut ? Członek Zarządu BRE Ubezpieczenia TU S.A. – Ponadto warto podkreślić, że produkt gwarantuje bardzo wysokie świadczenia sięgające w przypadku śmierci w środku lokomocji kwotę 200 000 zł.- dodaje.

Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje 365 dni w roku i obejmuje zdarzenia mające miejsce na całym świecie.

Z oferty mogą korzystać wszyscy posiadacze i współposiadacze rachunków osobistych w MultiBanku, którzy ukończyli 18 lat a jednocześnie nie ukończyli 70 lat. Wystarczy zalogować się do serwisu transakcyjnego w Internecie i wypełnić wniosek. Opłata tytułem ubezpieczenia jest pobierana w cyklach miesięcznych, automatycznie z rachunku ubezpieczonego. Dzięki temu Klient nie musi pamiętać o dokonywaniu płatności za ubezpieczenie.

Informacje dodatkowe:

Zakres ubezpieczenia:

– Śmierć ubezpieczonego w wyniku NW,
– Śmierć ubezpieczonego w wyniku wypadku w środku lokomocji,
– Pobyt w szpitalu w wyniku choroby lub NW,
– Pobyt na OIOM w wyniku NW.

Ubezpieczenie NNW ?Moja Ochrona? jest dostępne w 2 wersjach: Indywidualnej i Rodzinnej, każda w 3 wariantach:

ubez_nnw_mojaochrona
Opłata miesięczna tytułem ubezpieczenia:

Wariant Indywidualny13,90 zł
25,90 zł
31,90 zł

Wariant Rodzinny

21,90 zł
35,90 zł
43,90 zł

Ubezpieczenie można kupić:

– w Internecie ? za pośrednictwem serwisu transakcyjnego MultiBanku
– telefonicznie dzwoniąc na MultiLinię
– w Centrum Usług Finansowych MultiBanku

Podobne artykuły :