Finanse osobiste

Nowe pakiety i usługi kont w eurobanku

Od 26 marca eurobank wprowadza nową ofertę kont osobistych, modyfikując istniejące pakiety (Online) i wprowadzając nowe (Classic, Prestige). Dla wszystkich wspomnianych kont obowiązują darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów na terenie Polski, a w pakiecie Prestige ? także za granicą. Nowością jest również oferta money-back w postaci programu premiowego ?Kupujesz ? zyskujesz? polegająca na przyznawaniu premii za realizację transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową lub płatności internetowych.

Na wyróżnienie zasługuje również bardzo atrakcyjne oprocentowanie 3,5% w wybranych pakietach oraz usługa: internetowy manager finansowy. Dodatkowo Klienci mogą skorzystać z darmowego konta pomocniczego dla dziecka ? Junior.
Istotne jest również to, że eurobank daje wiele możliwości zwolnienia z opłat za prowadzenie konta i korzystanie z karty debetowej, co powoduje że dla większości klientów korzystanie z konta będzie zupełnie za darmo.

– Nowa atrakcyjna oferta kont osobistych jest kolejnym krokiem w sukcesywnym budowaniu pełnej oferty produktów detalicznych. Zależy nam na długotrwałych relacjach z Klientami, dlatego nasze produkty są  stale  rozwijane i dostosowywane do ich potrzeb. Naszym celem jest  także pozyskanie nowej grupy Klientów, dla których eurobank będzie ?bankiem pierwszego wyboru (kontaktu ) ?. Zależy nam także, aby nasi Klienci korzystali z kilku usług naszego banku jednocześnie, dlatego zwalniamy z opłat za prowadzenie konta osoby, które zdecydują się także na inne produkty z oferty eurobanku. – mówi Wojciech Humiński, wiceprezes eurobanku odpowiedzialny m.in. za rozwój produktów.

 

 

Nowe pakiety kont
Od 26 marca Klienci eurobanku będą mogli wybrać odpowiednie dla siebie konto spośród trzech podstawowych pakietów (Online, Classic, Prestige), a także mogą skorzystać z konta pomocniczego dla swoich małoletnich pociech (Junior).

Konto Online przeznaczone jest dla Klientów, którzy w relacjach z bankiem wykorzystują głównie kanały elektroniczne (Internet/Telefon). Zaletą pakietu jest wysokie oprocentowanie rachunku bieżącego, bezpłatne wypłaty z bankomatów w całym kraju oraz darmowe przelewy przez internet i telefon, darmowy dostęp o bankowości internetowej i bezpłatny TokenGSM.

Dla Klientów, którzy preferują wizyty w placówkach bankowych, korzystnym rozwiązaniem jest Pakiet Classic, w którym 3 przelewy na rachunek w innym banku w miesiącu kalendarzowym oraz zlecenia dokonywane w oddziale są darmowe. Dodatkowo posiadacze konta Classic mogą również realizować bezpłatne wypłaty gotówkowe z bankomatów w całej Polsce.

Pakiet Prestige, skierowany do Klientów, którzy oczekują od banku specjalnego traktowania i najlepszych produktów; łączy zalety wyżej wymienionych pakietów, a ponadto ofertuje bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie

Konto Junior przeznaczone jest dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat, które będą stawiać pierwsze kroki w świecie finansów pod okiem swoich rodziców, korzystając z bankowości internetowej oraz karty debetowej z miesięcznym limitem wydatków.

Zwolnienie z opłat
eurobank daje swoim Klientom szereg możliwości zwolnienia z opłat i korzystania z konta zupełnie za darmo. Może to być:
wpływy na konto w kwocie min. 1000 PLN dla konta Online i Classic lub min. 3000 PLN dla konta Prestige;
lub
ulokowanie oszczędności na kwotę min. 10.000 PLN dla konta Online i Classic lub kwotę min. 50.000 PLN dla konta Prestige;
lub
posiadanie dowolnego kredytu w eurobanku (gotówkowy, konsolidacyjny, hipoteczny,), niezależnie od pakietu konta z tym, że w przypadku konta Prestige kredyt powinien być na kwotę min. 30.000 PLN netto
lub
posiadanie karty kredytowej w eurobanku z limitem min. 500 zł i  wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych miesięcznie dla konta Online i Classic

Klienci eurobanku nie zapłacą również za wydanie karty płatniczej VISA Electron i mogą otrzymać zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty pod warunkiem realizacji min.3 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Darmowe bankomaty
Klienci, którzy posiadają konto w eurobanku w pakietach Classic, Online, Prestige oraz Junior mogą za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dotychczas usługa ta dostępna była za 1 zł. Dodatkowo, posiadacze konta w pakiecie Prestige mogą korzystać również z darmowych wypłat z dowolnych bankomatów za granicą.

Money-back czyli program premiowy ?Kupujesz ? Zyskujesz?
Program zostanie udostępniony dla Klientów w pakietach: Online, Classic, Prestige i będzie polegał na zwrocie określonego procenta od kwoty każdej transakcji bezgotówkowej (krajowej i zagranicznej) dokonanej kartami debetowymi wydanymi do rachunku bieżącego  oraz od płatności internetowych. Oznacza to, że zakupy z eurobankiem staną się dla klientów jeszcze tańsze.
Posiadacze konta Classic otrzymają 0,5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe kartą debetową VISA Electron. Klienci posiadający konto w pakiecie Online otrzymają 0,5% zwrotu za bezgotówkowe transakcje kartą debetową oraz dodatkowo wszystkie płatności internetowe z wykorzystaniem opcji eurobank płatność online. Natomiast Klienci, którzy zdecydują się na konto Prestige będą otrzymywali 1% zwrotu za wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą Visa Electron oraz płatności internetowe.

Internetowy manager finansowy
Klienci korzystający z serwisu eurobank online mają możliwość zarządzania domowym budżetem przy pomocy internetowego managera finansowego. Nowa usługa umożliwia zarządzanie wydatkami, wpływami, czy zaplanowanymi operacjami. Klienci będą mogli m.in. przypisać operacjom na koncie kategorie wydatków, wyszukiwać operacje wg kategorii oraz sumować operacje wg kategorii. Dodatkowo będą mogli analizować wydatki, korzystając z prezentacji graficznej wydatków za dany okres.

Klienci zainteresowani założeniem konta w eurobanku lub zmianą pakietu, mogą to zrobić w dowolnej placówce eurobanku. Adresy placówek dostępne są na stronie: http://www.eurobank.pl/placowki,22.html

Aktualne oprocentowanie kont i szczegóły oferty, w tym informacje o opłatach i prowizjach są dostępne w placówkach banku oraz na www.eurobank.pl.  Nominalne oprocentowanie jest zmienne i naliczane w skali roku.

www.eurobank.pl