Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Zadowoleni klienci Ofin.pl

21 czerwca 2015

Marka Ofin.pl działa od 2012 roku i od chwili debiutu na rynku pożyczek pozabankowych cały czas rośnie liczba klientów zadowolonych z usług świadczonych przez firmę nagrodzoną certyfikatem „Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy” Loan-Magazine oraz tytułem „Firmy Wiarygodnej Finansowo” BIG InfoMonitor. Ofin.pl w ich oczach to lider branży pożyczkowej w Polsce.

Wiele osób korzystających z oferty partnera Ferratum Bank dzieli się swoimi historiami, które publikowane są na stronie internetowej pożyczkodawcy. Z ich wypowiedzi wyłania się interesujący przekrój powodów, które sprawiły, że oceniają oni działalność Ofin.pl tak wysoko. Jakie to powody?

pieniadze_motywDla 24-letniego Michała z Bykowa pod Oleśnicą szczególnie ważna była pierwsza pożyczka, bowiem nie była ona obarczona żadnymi dodatkowymi opłatami. Studiujący we Wrocławiu młodzieniec zwrócić więc dokładnie taką sumę jaką pożyczył. „Spłaciłem w 30 dni bez żadnych odsetek, bo byłem nowym klientem Ofin.pl, a dla nich pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo. Najpierw byłem sceptyczny, ale to była oczywiście prawda” – wyjaśnia Michał. W podobnym tonie wypowiada się też Małgorzata ze Stargardu Szczecińskiego: „Pierwszy raz korzystałam z Ofin.pl, więc z tego powodu mogłam oddać tyle, ile pożyczyłam” – mówi.

Jakuba z Częstochowy i Bogusława z Ustronia Morskiego pozytywnie zaskoczyło  tempo procedury składania i rozpatrywania wniosku o przyznanie pożyczki. Pan Bogusław stwierdził: „Radek (syn – przyp. red.) wszedł gdzie trzeba, poklikał, wpisał moje dane i wysłał.
Po kwadransie oddzwonili z dalszymi informacjami. Szybko, bo owszem, tak było napisane na stronie, ale myślałem, że to reklama, a tu proszę – faktycznie w 15 minut”.  Klienci chwalą także szybkie przelewy, bowiem pożyczane środki mogą trafić na ich konta bankowe nawet w ciągu godziny, jeżeli posiadają ROR w jednym z banków, w których Ofin.pl również prowadzi rachunki. W innym przypadku pieniądze także przekazywane są pożyczkobiorcy w szybkim tempie, bowiem już następnego dnia roboczego. Zadowoleni klienci zwracają również uwagę na jasne zasady spłaty oraz formalności ograniczone do niezbędnego minimum.

Jak można podsumować powyższe wypowiedzi? Klienci korzystający z usług Ofin.pl cenią sobie przede wszystkim rzetelność i transparentność działania firmy, szybkość i prostotę udzielania pożyczek online oraz koszty, które przy pierwszym zobowiązaniu są zredukowane do zera.

Tagi: , ,

Podobne artykuły :