Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Unikatowy produkt dla małych firm: kredyt na podatki PIT i VAT

10 czerwca 2010

Gdy kontrahenci spóźniają się z płaceniem faktur, nawet dobrze prosperujące małe przedsiębiorstwo może stanąć przed dylematem: skąd wziąć pieniądze na rozliczenie z fiskusem? Firma Tax Care postanowiła rozwiązać ten problem i stworzyła unikatowy produkt: kredyt na zapłatę podatku dochodowego i VAT.


Zapewne niejeden przedsiębiorca przynajmniej raz stawał przed następującym problemem: wystawił faktury np. na 30 tys. zł, pod koniec miesiąca musi zapłacić kilka tysięcy podatku dochodowego i VAT, a na firmowym koncie znajduje się tylko tysiąc złotych, bo kontrahenci spóźniają się z zapłatą faktur. Tymczasem nieubłaganie zbliżają się terminy rozliczenia z fiskusem. Skąd nagle wziąć pieniądze na obowiązkowe podatki? Odpowiedź na to pytanie ma Tax Care, firma zajmująca się kompleksową obsługą księgową i finansową małych firm: gdy w firmowej kasie chwilowo brakuje pieniędzy, najprostszym rozwiązaniem jest kredyt na zapłatę podatku dochodowego i VAT. Zespół Tax Care stworzył ten unikatowy na rynku produkt z myślą o swojej najliczniejszej grupie klientów: osobach fizycznych wykonujących działalność gospodarczą. Co więcej, z kredytu na PIT i VAT mogą skorzystać także firmy, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Dla nich taka forma finansowego wsparcia może być szczególnie korzystna, ponieważ banki niechętnie udzielają nawet niewielkich pożyczek osobom, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą.

Maksymalna kwota kredytu na PIT i VAT to 10 tys. złotych. Kredyt może być uruchamiany automatycznie w przypadku braku odpowiednich środków na koncie. Warto też podkreślić, że jeśli klient spłaci zadłużenie w ciągu dwóch tygodni, nie zapłaci odsetek.

Tax Care jest pierwszą w Polsce firmą tworzącą innowacyjne rozwiązania finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nowatorski model biznesowy łączy usługi księgowe, świadczone przez licencjonowanych księgowych, z doradztwem w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych. Rozwój firmy na rynku wspierany jest przez twórców Noble Banku i Open Finance. Oferta Tax Care, stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę i wygodę, skierowana jest głównie do mikrofirm oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

www.taxcare.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :