Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Targinieruchomosci.com.pl ? nowy portal pod marką Wynajem.pl

25 marca 2009

Właściciel i wydawca platformy ogłoszeniowej Wynajem.pl uruchomił serwis Targinieruchomosci.com.pl (http://targinieruchomosci.com.pl/). Znajdują się w nim informacje o najważniejszych imprezach targowych organizowanych na terenie całego kraju. Dodatkowo, wszystkie wydarzenia lokalizuje mapa, co umożliwia szybkie i sprawne dotarcie do poszukiwanych informacji.


Targi i konferencje branżowe z obszaru nieruchomości to obecnie prężnie rozwijający się sektor eventowy na terenie całego kraju. Wynajem.pl jako platforma ogłoszeniowa, która skupia ludzi zainteresowanych wynajmem nieruchomości, przy współpracy z organizatorami Targów, promuje najważniejsze imprezy z branży nieruchomościowej.

Obecnie w Wynajem.pl znajduje się już ponad 26 000 ogłoszeń nieruchomości, a z możliwości zamieszczenia ofert korzysta już  500 firm (agencji i biur nieruchomości). Miesięcznie  serwis odwiedza niemal 100 000 unikalnych użytkowników (dane: Gemius Traffic, luty 2009). Tak duże zainteresowanie użytkowników korzystaniem z zasobów i możliwości serwisu to informacja zwrotna, że działania prowadzone przez portal spotykają się z szerokim zainteresowaniem zarówno użytkowników indywidualnych, firm, jak i agencji nieruchomości. Targinieruchomosci.com.pl stanowi doskonałe uzupełnienie oferty informacyjnej Wynajem.pl.

Zapraszamy na www.targinieruchomosci.com.pl

Tagi:

Podobne artykuły :