Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

OSK walczą o oszczędności!

13 grudnia 2015

Z roku na rok poprzez zwiększającą się liczba samochodów na polskich drogach dochodzi do coraz większej ilości wypadków spowodowanych przez nieuważnych kierowców. Także na takich kolizjach tracą ośrodki szkolenia kierowców, dla których samochód to nie tylko narzędzie pracy ale także niejednokrotnie narzędzi utrzymania całej rodziny i firmy.

Dlatego wyeliminowanie przestojów w prowadzeniu działalności związane z uszkodzeniem samochodu powinny być kluczową sprawą stojącą na optymalizację biznesu i bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia samochodów do nauki jazdy to remedium na problemy bolączki związane właśnie z wypadkami spowodowanymi przez piratów drogowych. Niejednokrotnie zdarza się, iż młode osoby szalejące po polskich drogach nie zauważają lub wymuszają pierwszeństwo przed ELKAMI, które spokojnym trybem prowadzą naukę jazdy dla osób korzystających z tego rodzaju usług.

Rozwiązaniem jest OC sprawcy i specjalistyczna wypożyczalnia pojazdów do nauki jazdy, która posiada w swojej ofercie całe Spektrum samochodów specjalistycznych przygotowanych właśnie do wynajmu dla ośrodków Szkolenia Kierowców.

OSK – gdzie szukają oszczędności?

Jak podkreśla pan Krystian Marudow właściciel firmy ZastepczkaElka.pl:

zastepczaelka“Coraz więcej ośrodków szkolenia kierowców decyduję się na podpisanie umowy z naszą firmą po prostu ze względów finansowych oraz wygody. Wynajem samochodu zastępczego dla ośrodka szkolenia kierowców odbywa się automatycznie, bezpłatnie i samochód już następnego dnia dostarczany jest pod ośrodek szkolenia kierowców. Najważniejszym aspektem jest to, iż szkoła jazdy nie płaci ani grosza za wynajem takiego samochodu ponieważ spełniło pokrywany ten koszt jest z OC sprawcy wypadku.”

Prawo po stornie OSK.

Polskie prawo oraz kodeksem cywilnym mówią iż to z OC sprawcy wypadku, który posiada odpowiednie ubezpieczenie zawarty jest paragraf, iż ubezpieczyciel ma obowiązek dostarczenia samochodu zastępczego. Tak samo jak osób fizycznych tyczy się to oczywiście ośrodków Szkolenia Kierowców, które są na tym miejscu uprzywilejowanym. Dlaczego? Dlatego, iż każdy samochód niepracujący i nie działający pozostających w serwisie po spowodowaniu wypadku jest kosztem prowadzenia działalności co za tym idzie taka maszyna nie przynosi zysku.

Jak walczyć o swoje?

Aby ułatwić walkę o odszkodowanie czy też pokrycie kosztów za spowodowanie wypadku przez sprawcę Krystian marudo w swojej firmie Udostępnij bezpłatne porady prawne które powodują iż wypłata odszkodowania czy też nie dostarczenia samochodu i użytkowanie samochodu zastępczego jest w pełni bezpłatne dla ośrodka szkolenia kierowców.

Wystarczy zatem podpisanie umowy aby dostarczenia samochodu pod ośrodek szkolenia kierowców i całość kosztów związanych z wynajęciem takiego samochodu pokrywane był właśnie z OC sprawcy wypadku. Co ważne – bez konieczności jakiegokolwiek udziału szkoły jazdy zarówno w batalii prawnej jak i księgowej.

Tagi:

Podobne artykuły :