Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Cztery gadżety, które musi posiadać, każdy agent ubezpieczeniowy

26 sierpnia 2015

Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym musisz zadbać o swój wizerunek i o zadowolenie Twojego klienta. A jak wiadomo prezenty działają najlepiej. Dlatego powinieneś otaczać się ładnymi przedmiotami, a w teczce zawsze powinieneś mieć parę gadżetów, które podarujesz klientom.

Długopisy
Każdy, kogo głównym zadaniem jest podpisywanie umów powinien w swojej teczce mieć całą stertę długopisów. A czym bardziej profesjonalna firma, tym te długopisy powinny być lepszej jakości. Przedstawiciel handlowy sprzedający majonez, może swojemu klientowi do podpisania faktury podać plastikowy długopis z logo firmy, jednak agentowi ubezpieczeniowemu zdecydowanie nie wypada posługiwać się tanimi, brzydkimi przedmiotami. W końcu wszystko czym się otaczasz jest Twoją wizytówką. Po podpisanej umowie, możesz dać taki długopis swojemu klientowi, koniecznie aby znalazł się na nim grawer Twojej firmy, będzie to miły upominek, a przy okazji dobra reklama. Wiele wzorów eleganckich długopisów stanowiących gadżet reklamowy znajdziesz tutaj.

Notesy
gadzety_agenta_ubezpJako agent nie możesz pozwolić sobie na pisanie na małych żółtych karteczkach. W Twojej teczce powinny znajdować się notesy z nadrukiem logo i danych kontaktowych Twojej firmy. Przede wszystkim taki notes wyciągnięty przed klientem wygląda profesjonalnie i estetycznie, a co najważniejsze jest mniejsze prawdopodobieństwo zgubienia takiej kartki. Małe, żółte, samoprzylepne karteczki poniewierają się wszędzie, a informacja raz na nich zapisana odchodzi w zapomnienie. A Twój klient na pewno chętnie otrzyma od Ciebie taki notes.

Kalendarz zeszytowy
Rzecz codziennego użytku dla Ciebie i wspaniały prezent dla Twojego klienta. Kalendarz z logo Twojej firmy, w którym będziesz zapisywać cały harmonogram swojej pracy i spotkań z klientami będzie dla Ciebie najważniejszym przedmiotem w pracy. A Twój klient na pewno ucieszy się z prezentu, w którym będzie mógł zapisywać najważniejsze rzeczy, a dodatkowo na pierwszej stronie znajdzie Twoje dane, które w razie potrzeby szybko odnajdzie.

Kalendarz naścienny
Najbardziej popularny prezent, który możesz sprawić klientowi. Co najważniejsze jest on bardzo praktyczny i chętnie przyjmowany, a dodatkowo jest najlepszą reklamą Twojej firmy. Powieszony na ścianie codziennie będzie o sobie przypominał i kiedy Twojemu klientowi będzie kończył się okres ubezpieczenia, na pewno Ty będziesz pierwszą osobą, z którą się skontaktuje.

Tagi:

Podobne artykuły :