Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Znajdź najtańsze ubezpieczenie na Izi.pl. Wystartowała porównywarka polis.

27 lutego 2012

Dziesiątki firm ubezpieczeniowych?? Setki ofert na rynku?? Godziny poświęcone na spotkania z doradcami…? Nie trać cennego czasu i w 5 minut wybierz ubezpieczyciela i dostosuj polisę do własnych potrzeb.

Porównywarka usług Izi.pl usług zaprezentowała możliwość bezpłatnego porównania dostępnych na rynku ofert ubezpieczeniowych. Za pośrednictwem strony, klient może w kilka minut znaleźć najtańsze na rynku ubezpieczenie.


Przejdź do izi.pl i porównaj ubezpieczenia

Portal jest skierowany zarówno do gospodarstw domowych jak również do małych i średnich przedsiębiorstw. Za pośrednictwem odpowiednio przygotowanych kalkulatorów, użytkownik może zapoznać się i porównać usługi oraz produkty w kategoriach: ubezpieczenia, prąd, finanse dla domu, finanse dla firmy. Serwis aktualnie gromadzi ponad pięćset produktów finansowych 50 banków i ubezpieczycieli ? m.in. ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, NWW a także kredytów hipotecznych, gotówkowych i samochodowych.

Jak to działa?
W celu znalezienia najlepszej oferty, użytkownik udziela odpowiedzi na kilka pytań określając swoje potrzeby i preferencje. Następnie za pośrednictwem portalu może wykupić tę, którą uznał za najatrakcyjniejszą. ?W razie zainteresowania daną ofertą lub ofertami należy je zaznaczyć i wypełnić formularz. Następnie kontaktuje się z nami ubezpieczyciel lub broker ubezpieczeniowy. Samo korzystanie z serwisu jest bezpłatne?- podkreśla Katarzyna Marczak Dyrektor Operacyjny.

Według badań przeprowadzonych na zlecenie UOKiK najważniejszym elementem decydującym o wyborze ubezpieczenia jest wysokość składki. Drugim pod względem ważności komponentem ubezpieczenia są warunki umowy: zakres świadczeń i szybkość realizacji odszkodowania. Trzecią, najczęściej wskazywaną cechą ubezpieczenia jest dobra opinia o firmie ubezpieczeniowej. Za pośrednictwem portalu Izi.pl użytkownik ma możliwość sprawdzenia i porównania wszystkich tych parametrów.

?Firmy ubezpieczeniowe prześcigają się w przygotowywaniu nowych ofert. Na samodzielne wybranie tej najbardziej atrakcyjnej trzeba przeznaczyć dużo czasu. Izi.pl umożliwia przegląd produktów on-line, nie wychodząc z domu czy biura. Profesjonalny zespół analityków Izi.pl zapewnia bieżące monitorowanie rynkowych ofert. Analizujemy oferty zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla firm i instytucji?,  mówi Prezes Zarządu Paulina Sztajnert.

Poza porównywarką serwis Izi.pl zaprezentował rozbudowaną część informacyjno-edukacyjną zawierającą porady ekspertów, encyklopedie wiedzy a także forum, dzięki któremu internauci mogą wymieniać się opiniami na temat ofert, zapisów w umowach oraz innymi praktycznymi informacjami na temat usług i produktów.
Ubezpieczenia? To izi.pl!

Jak wybrać polisę?
1. Wejdź na Izi.pl
2. Wybierz rodzaj ubezpieczenia
3. Wypełnij formularz
4. Porównaj wszystkie dostępne na rynku oferty

Przejdź do izi.pl i porównaj ubezpieczenia

Tagi:

Podobne artykuły :