Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Zalety korzystania z usług doradcy kredytowego

7 lipca 2016

W Polsce, w odróżnieniu od krajów Europy Zachodniej, bardzo małą popularnością cieszy się korzystanie z usług doradców kredytowych. Większość Polaków poprzestaje wyłącznie na doradcach w swoich bankach, którzy jak powszechnie wiadomo, nie zawsze rzetelnie przedstawiają poszczególne oferty, zwłaszcza na tle konkurencyjnych propozycji.

Wnioski takie możemy wysunąć, na przykład po bardzo głośnej sprawie „frankowiczów”, którzy nie byli rzetelnie poinformowani o kredytach walutowych i ryzyku ich zaciągnięcia.

Niezależny doradca kredytowy

malyga-poznanNajlepszym rozwiązaniem problemu braku dokładnych informacji przy zaciąganiu zobowiązań kredytowych, czy też rzetelnego porównania dostępnych na rynku ofert kredytowych, jest skorzystanie z usług doświadczonego doradcy kredytowego. Jeżeli interesują Państwa najbardziej atrakcyjne kredyty mieszkaniowe, bez żadnych kruczków w umowach i pułapek finansowych, to najrozsądniej jest korzystać z pomocy profesjonalnych doradców kredytowych, którzy nie są związani z żadnym bankiem. Znalezienie dobrego i rzetelnego doradcy kredytowego na szczęście nie jest wcale zadaniem takim trudnym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Na naszym rynku powstało bardzo wiele godnych polecenia instytucji, które wyspecjalizowały się w tego typu usługach.

Największe zalety korzystania z usług doradcy kredytowego

Jedną z największych zalet korzystania z usług doradcy kredytowego, jest oczywiście ogromna oszczędność naszego czasu oraz nerwów. Profesjonalny doradca kredytowy, nie tylko błyskawicznie i precyzyjnie obliczy naszą zdolność kredytową we wszystkich najpopularniejszych bankach, ale udzieli nam również szczegółowych informacji, na temat procedur, które panują w danym banku. Dzięki doradcy nie musimy marnować naszego cennego czasu, na gonienie po wszystkich bankach i porównywaniu ich ofert.

Bardzo wielką zaletą korzystania z usług doradców kredytowych, jest również ich ogromna wiedza na temat rynku kredytów. Doradcy posiadają bardzo pokaźną wiedzę na takie tematy jak np. kredyty na mieszkanie, kredyty na samochód, czy też coraz popularniejsze w naszym kraju kredyty dla firm. Doradca kredytowy podpowie nam jaki najlepszy i najtańszy kredyt wybrać, aby był on idealnie dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

Bezpieczeństwo i formalności bankowe

Należy pamiętać o tym, że kredyty to zazwyczaj bardzo duże zobowiązania finansowe na wiele długich lat, dlatego też warto mieć 100% pewność, że nasze warunki nie zmienią się za kilka lat. Doradcy kredytowi bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, na jakie punkty należy zwracać szczególną uwagę przy długich i skomplikowanych umowach kredytowych. Osoby te, zwrócą naszą uwagę na wszystkie niebezpieczne zapiski w umowach i obiektywnie nam je przedstawią.

Obok bezpieczeństwa, bardzo dużą zaletą korzystania z pomocy doradców kredytowych są również kwestie formalności w bankach. Dobry doradca kredytowy przygotuje za nas wszystkie wymagane dokumenty i pomoże nam je prawidłowo wypełnić, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że uzyskamy pozytywną decyzję kredytową.

Artykuł poleca niezależny doradca kredytowy Przemysław Małyga

Zapisz

Tagi: ,

Podobne artykuły :