Finanse osobiste



  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl





KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Wziąłeś paragon? Zmień go na fakturę w 30 sekund!

28 stycznia 2015

Jak często zdarzało Ci się odejść od kasy nie zabierając paragonu? Późniejsze wystawienie faktury w dziale obsługi klienta jest wręcz niemożliwe! Dzięki jednej pomyłce tracimy możliwość reklamacji czy zwrotu towaru.

Faktura? Poczekam.

Jeżeli nie zapomniałeś o paragonie i zabrałeś go ze sobą, masz podstawę do wystawienia pełnoprawnego dokumentu księgowego, którym jest faktura vat. Idziesz zdecydowanym krokiem do działu obsługi klienta, gdzie otrzymasz upragniony dokument, myślisz, że sprawa nie będzie trwać długo. W końcu to tylko wpisanie kilku danych i pieczątka. A przed oczami pojawia się kolejka.

„Ilekroć chciałem otrzymać fakturę w sieciach handlowych, musiałem ustawiać się w kolejce wraz z osobami, które chciały jeszcze reklamować wadliwy towar, otrzymać informacje o dostępności produktu, itp. Wielu klientów z różnymi problemami do tego samego pracownika. Po chwili był On rozdrażniony, rozkojarzony i na moją fakturę „wkradł się chochlik”. Zauważyłem go dopiero po odejściu od punktu – skutek? Powrót na koniec kolejki. „ – komentuje sytuację Maciej, młody przedsiębiorca z Poznania.

eFakturomat rozwiązaniem na problemów!

„Z początku wielu potencjalnych klientów spoglądało na nasz projekt z niedowierzaniem. Nie byli przekonani czy się przyjmie, czy klient sam sobie poradzi. Jednak po pierwszych testach rozwiązaliśmy ich wątpliwości. Takie rozwiązanie to plus – zarówno dla firm jak i klientów” – przekonuje Kierownik Projektu eFakturomat eFakturomat.

Oprogramowanie z miejsca zostało docenione przez dwie strony – sklep i klienta. Jego zaletą jest szybka i intuicyjna obsługa, która nie wymaga udziału pracownika ze strony marketu. Punkt obsługi klienta może od teraz służyć wyłącznie do realizacji reklamacji czy udzielania informacji o dostępności towaru.

Istotą działania eFakturomatu jest fakt, że klient po zeskanowaniu specjalnego kodu z paragonu, może samodzielnie wystawić fakturę w domu lub firmie. Wystarczy dostęp do Internetu oraz tablet, smartphone lub laptop. Sam klient ma możliwość zaznaczenia pozycji, które mają znaleźć się na e-fakturze. Kolejną zaletą, jaką daje eFakturomat jest bezpieczne przechowywanie danych i dostęp do nich z każdego miejsca!

Więcej o systemie na stronie internetowej www.e-fakturomat.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Realizowane przez ITEZONE.PL Sp. z o.o., które otrzymało dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania POIG 8.1

Tytuł projektu:

„E-Fakturomat – praktyczne narzędzie dla sieci handlowych i agencji badania rynku i opinii.”
efakturomat

Tagi:

Podobne artykuły :