Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Wygoda i komfort, czyli konferencja w hotelu

2 kwietnia 2013

Świetnie przystosowana do przeprowadzenia spotkania sala, restauracja oraz pokoje dla gości przybyłych z odległych miejscowości – oto sekret powodzenia hoteli konferencyjnych, które są w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania organizatorów. Jak zorganizować konferencję w takim obiekcie? Jak dokonać najlepszego wyboru miejsca spotkania?

Jak powinna być wyposażona sala konferencyjna?

Dobrze wyposażona sala to najważniejszy element, bez którego trudno wyobrazić sobie profesjonalne konferencje. Ważna jest wielkość takiej sali. W większości hoteli, których specjalizacją są właśnie konferencje, znaleźć można kilka sal o różnej wielkości. Nie bez znaczenia pozostaje akustyka oraz oferowany przez hotel sprzęt audio. Mikrofony, rzutniki i odtwarzacze DVD to dziś standard. Przydatne bywają również takie elementy, jak podesty i mównice oraz podwieszane rzutniki. Miłym „dodatkiem” do takiej sali jest natomiast sąsiadujące z nią zaplecze gastronomiczne, w którym goście mogą skorzystać z poczęstunku w przerwach między kolejnymi wykładami.

Odpowiedni pokój – kluczem do sukcesu

Nie tylko sala konferencyjna ma znaczenie dla uczestników spotkania. Ważne jest również miejsce, w którym będą spędzać noc. Obecne minimum to apartamenty z łazienkami, zazwyczaj jednoosobowe lub dwuosobowe. Hotele konferencyjne mają tę specyfikę, że pokoje oferowane w ich progach są nie tylko wygodne, ale i świetnie przystosowane do pracy. Telefon, bezprzewodowy Internet oraz biurko pozwalające na wykonywanie bieżących obowiązków służbowych w trakcie wyjazdu to podstawa w takich obiektach.

Konferencje w wyjątkowym otoczeniu

Hotele konferencyjne znaleźć można już w każdym zakątku Polski: w wielkich miastach oraz na obrzeżach biznesowych aglomeracji, w znanych miejscowościach turystycznych oraz w regionach znanych z walorów wypoczynkowych. Znajdziemy je w centrum Warszawy i Krakowa, znajdziemy je również na Mazurach lub w górskich kurortach. Korzystna lokalizacja pozwala przeprowadzić spotkanie na wysokim poziomie, a jednocześnie zapewnić jego uczestnikom szereg innych atrakcji. Wiadomo, że po długim spotkaniu spacer po pięknej okolicy jest rewelacyjną formą relaksu i sprawia, że miłe wrażenia na długo pozostaną w pamięci wszystkich osób biorących w nim udział.

 

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,
Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :