Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Wydawanie łatwiejsze niż oszczędzanie

4 października 2018

Wydawać pieniądze potrafi każdy z nas. Gdyby tak każdemu dodać znaczna sumę gotówki, większość z nas błyskawicznie znalazłaby zastosowanie dla dodatkowych funduszy. Choć na co dzień to wypieramy, większość z nas w duchu przyzna się, że posiadając dodatkowa gotówkę w pierwszym zrywie zrobi zakupy niezbędnych rzeczy, jednak po chwili zakupy przeradzają się w drobne przyjemności, a te z kolei w zbędne bibeloty.

Warto, zatem mieć kontrolę nad wydawanymi pieniędzmi, zwłaszcza jeśli są to duże kwoty. Z tego właśnie powodu ma światowym rynku pojawił się popyt na usługi finansowe z zakresu doradztwa.

Doradca finansowy to ktoś, kto dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomaga nie tylko zapanować swoim klientom nad ponad planową gotówką, ale i jest w stanie przeanalizować sytuację klienta pod kątem wydatków i potrzeb oraz zaproponować odpowiednią formę pożyczki lub kredytu.

Doradcy finansowi obecnie pracują solo, jak i w dużych instytucjach pośrednictwa finansowego. Do takich miejsc z całą pewnością należy Notus Finanse.

Jakiego doradcę wybrać?

Notus Finanse to firma, która od kilkunastu lat jest liderem na polskim rynku doradztwa i pośrednictwa finansowego. Dzięki swojej skutecznej pracy, firma ta zostawiła na swojej drodze ponad czterystu tysięcy zadowolonych klientów zarówno prywatnych jak i biznesowych. Notus Finanse zajmuje się pośrednictwem finansowym mając do zaoferowania swoim klientom porównanie kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych w przypadku chęci zaciągnięcia kredytu lub pożyczki. Firma ta oferuje dogłębną analizę sytuacji finansowej i majątkowej klienta, porównuje oferty banków, w których klient spełnia wytyczne i spośród nich wybiera te najlepsze. Nie tylko pod względem dopasowania do oczekiwań, ale i możliwości klienta

Czym jest Notus Finanse?

Notus Finanse to firma z kilkunastoletnim stażem, która posiada swoją główną siedzibę w Warszawie, jednak nie ogranicza swoich usług wyłącznie lokalnie. Firma posiada swoją stronę internetową www.notusfinanse.pl na której to można nie tylko zapoznać się z pełną ofertą usług, ale i umówić się na rozmowę z konsultantem lub doradcą, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości, niezależnie od celu umówionej rozmowy.

Notus Finanse stara się, aby jak najlepiej wpasować się w wymagania nowoczesnego klienta, wychodząc do niego z ofertą zindywidualizowaną i opierająca się wyłącznie na dokładnej analizie każdego przypadku z osobna. Takie właśnie podejście dało firmie możliwość zaistnienia na rynku, jako lider wśród firm pośrednictwa i doradztwa finansowego. Rzetelność w stosunku do wykonywania swojej pracy i dbałość o dobro klientów z kolei pozwoliło Notus Finanse utrzymać się na tej pozycji kilkanaście lat.

Dlaczego właśnie Notus Finanse?

Chcąc skorzystać z pomocy doradcy finansowego warto zawsze w pierwszej kolejności przyjrzeć się nieproponowanym przez firmę ofertom, ale ich historii i opiniom. Niestety, ale w obecnych czasach firmy finansowe powstają jak grzyby po deszczu, często nie oferując nic innowacyjnego, albo wręcz proponując klientom mało korzystne oferty. Długoletni staż firmy i możliwość pochwalenia się setkami lub tysiącami zadowolonych klientów to to, co dyktuje prawdziwą wartość firmy. Notus Finanse przez swoje podejście i dbałość o klienta zdołał pomóc zawiązać blisko pół miliona skutecznych transakcji, zostawiając za sobą wyłącznie zadowolonych klientów. Kilkanaście lat doświadczenia i zadowolenie klientów liczone w setkach tysięcy to niewątpliwie argumenty przemawiające na korzyść Notus Finanse.

Tagi:

Podobne artykuły :