Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Tragiczny wypadek na wakacjach

10 maja 2014

Wyjeżdżając na wakacje, nie myślimy o tym, co złego może się przydarzyć. Tymczasem uprawiając np. sporty wyczynowe takie jak jazda na nartach czy sporty ekstremalne, nie trudno o wypadek. W wyniku takiego zdarzenia można utracić nawet zdolność do wykonywania pracy zawodowej i dlatego na tę ewentualność warto się ubezpieczyć.

Ubezpieczenie na wszelki wypadek

Wiele ubezpieczeń na życie nie umożliwia uzyskania świadczenia z tytułu polisy od firmy ubezpieczeniowej, jeśli do wypadku dojdzie w wyniku uprawiania sportów ekstremalnych za granicą. Ogólnie rzecz biorąc, indywidualne terminowe ubezpieczenie na życie ma za zadanie chronić pod względem finansowym bliskich ubezpieczonego na wypadek jego śmierci. Można jednak wykupić i inne ubezpieczenie na życie – o poszerzonym zakresie ochrony ubezpieczeniowej – np. w firmie Signal Iduna, która oferuje klientom pakietowe ubezpieczenie na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków. Takie ubezpieczenie przynosi korzyści finansowe nie tylko osobom uposażonym w umowie ubezpieczeniowej, po śmierci ubezpieczonego, ale również jemu samemu na wypadek zdarzenia ubezpieczeniowego.

Jak działa ubezpieczenie na życie i NNW?

Ubezpieczony sam wybiera wariant i zakres swojego ubezpieczenia wraz z sumą, która wypłacana jest na wypadek jego śmierci najbliższym. Kwota ta wzrasta z roku na rok, pomimo że klient nie jest zobowiązany do odprowadzania większych składek ubezpieczeniowych.

stluczka_advertorialsJeśli podczas wyjazdu turystycznego ubezpieczony ulegnie wypadkowi, w ramach ubezpieczenia assistance firma ubezpieczeniowa zorganizuje pomoc medyczną. Na taką pomoc można liczyć zarówno w sytuacji zaistnienia nieszczęśliwego wypadku jak i przy nagłym zachorowaniu. Klient posiadający pakietowe ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniem NNW ma stały dostęp do infolinii medycznej i infolinii baby assistance, za pomocą której można szybko uzyskać pomocne informacje na temat ciąży i pielęgnacji noworodka.

Można też dodatkowo ubezpieczyć się na sytuację leczenia. Dla ubezpieczonego taka forma będzie nie tylko zabezpieczeniem finansowym dla bliskich na wypadek jego śmierci, ale i pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Ubezpieczenie daje szeroką ochronę i elastyczny zakres dopasowany do aktualnej sytuacji rodzinnej. W wielu firmach ubezpieczeniowych można zawrzeć umowę ubezpieczenia na życie przy zachowaniu minimum formalności.

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl

Tagi: , , ,

Podobne artykuły :