Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Szybki przepływ informacji kluczem do sukcesu w XXI wieku

25 czerwca 2014

XXI wiek często nazywany jest erą informacji, ponieważ to właśnie ona stanowi obecnie o sukcesie lub porażce firmy na rynku. Jest to prawda we wszystkich branżach, nie tylko tych związanych z technologią, ponieważ priorytetem każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa powinna być płynna i efektywna komunikacja, nie tylko z kontrahentami ale przede wszystkim z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Dlatego tak ważne jest zapewnienie sprawnego i szybkiego przepływu informacji, nadchodzących do firmy zarówno tradycyjną pocztą jak i drogą elektroniczną. Nadmiar korespondencji oraz brak efektywnego systemu sortowania przesyłek i kierowania ich do właściwych osób może w krótkim czasie zaowocować chaosem oraz wydłużyć czas potrzebny na rzetelną obsługę klientów. Bez sprawnego zarządzania korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną, pracownikom trudno jest zachować właściwy porządek działań i istnieje duże niebezpieczeństwo, że ich czas pracy przeznaczony jest nie na realizację przydzielanych im celów, ale na porządkowanie i odczytywanie przychodzących wiadomości, które wcale nie muszą być bezpośrednio związane z ich bieżącymi zadaniami.

Jak temu zaradzić? Po pierwsze, należy zacząć od przyznania, że komunikacja odgrywa kluczową rolę w sprawnym funkcjonowaniu biznesu. Co za tym idzie, właściwe zarządzanie tym obszarem działania firmy wymaga przeprowadzenia wnikliwej analizy i dobrania odpowiednich metod organizacji przepływu informacji. Jednym z możliwych rozwiązań, które można wprowadzić w życie szybko i bez konieczności głębokich reform w strukturze firmy, jest usługa kancelarii pocztowej realizowana przez zewnętrzną firmę. W ramach serwisu, klient otrzymuje kompleksową obsługę wszystkich wychodzących i przychodzących przesyłek i poczty, usługi kurierskie wewnątrz firmy oraz realizację akcji mailingowych i wysyłkowych. Dodatkowo, firmy zajmujące się prowadzeniem kancelarii pocztowej dysponują szeroką wiedzą i doświadczeniem z zakresu najnowszych technologii i mogą zaproponować klientowi wprowadzenie elektronicznych rozwiązań do obsługi korespondencji, które pomogą przyspieszyć przepływ informacji i obniżyć koszty administracyjne.

Wszystkie te usługi składają się na pełen pakiet, potrzebny do efektywnego zarządzania pisemną komunikacją firmy i wykonywane są z zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa danych i zachowaniem tajemnicy korespondencji. W zależności od potrzeb klienta, pakiet można poszerzyć o dodatkowe usługi, takie jak obsługa centrum kopii i druku, obsługa recepcji czy systemy zarządzania dokumentacją.

Więcej o możliwych funkcjach, kosztach ich wprowadzenia oraz korzyściach dla firmy można przeczytać na http://www.rhenus-data.pl/

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,
Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl

Tagi:

Podobne artykuły :