Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Sprzedaż i wynajem biura

15 czerwca 2014

Wielu deweloperów skupia się na zupełnie innej grupie docelowej. Zwykle biura nieruchomości i deweloperzy kojarzą się nam z mieszkaniami, domami jednorodzinnymi lub innym obiektami mieszkalnymi. Zapominamy tym samym o grupie przedsiębiorców, którzy także potrzebują własnej przestrzeni firmowej do tego, aby oferować swoje usługi, gwarantować pracownikom godne warunki pracy lub po prostu przyjmować klientów i rozwijać swój biznes. To właśnie biura, które także stają się celem dla deweloperów.

Sprzedaż biura

To oferty dość rzadkie. Zwykle deweloperzy wynajmują biura, nie chcą ich sprzedawać. Składa się na to kilka czynników. Biura najczęściej położone są w centrach miast. Sprzedanie tamtejszych powierzchni to po prostu nieprzemyślany krok, który zamyka drogę do dalszego zarabiania z tytułu wynajmu. Zamykające się biura lub deweloperzy, którzy zmieniają grupy docelowe sprzedają biura. Dodatkowym problemem są także koszty. Nie każdy przedsiębiorca jest gotowy na to, aby wyłożyć kilkaset tysięcy lub kilka milionów na własne biuro w centrum miasta. Tyle bowiem wynosi cena przeciętnego biura o dobrej lokalizacji.

Wynajem nieruchomości biurowych

biurowce_advertorialsPrzechodzimy do sedna sprawy, czyli do najmu biur. Oferty deweloperów są najróżniejsze – począwszy od małych biur na przedmieściach a skończywszy na biurach umiejscowionych w centrum miasta. Prestiżowe wieżowce, piękne obiekty biurowe i przestrzeń, której w tak dogodnym miejscu nie zapewni żaden inny deweloper. Tego właśnie szukają przedsiębiorcy. Wszyscy, którzy chcą znaleźć ogłoszenia dotyczące najmu biur lub ci, którzy chcą takie ogłoszenie nadać – zapraszamy na stronę www.bazabiur.pl. To miejsce, które prowadzone jest przez specjalistów pomagającym zarówno deweloperem, jak i przedsiębiorcom, którzy szukają dogodnych ofert. Dzięki pracy specjalistów serwisu www.bazabiur.pl zamieszczenie wartościowego ogłoszenia na często odwiedzanym portalu nie będzie dla dewelopera żadnym problemem. Natomiast przedsiębiorca, który chce wynająć biuro w jednym miejscu znajdzie setki ogłoszeń oraz pomocną rękę specjalistów.

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,
Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl

Tagi:

Podobne artykuły :