Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Pożyczki konsolidacyjne ratują Polaków

4 lutego 2016

Mimo wrażenia, że świat kończy się, kiedy podejmie się niekorzystną dla siebie decyzję pożyczkową, na szczęście sytuacja ta może pozostać wyłącznie wrażeniem. Okazuje się bowiem, że wiele firm pożyczkowych oferuje możliwość pomocy osobom, które wpadły w lawinę długu i posiadają różne zadłużenia w różnych miejscach, przestawiając im propozycję pożyczki konsolidacyjnej.

Firm, które oferują takie rozwiązania jest wiele, ale tych godnych zaufania wyłącznie kilka. Wśród nich, na wysokim poziomie popularności znajduje się na przykład Kasa Stefczyka, Optima, czy też lider na polskim rynku firm pożyczkowych Provident Polska.

Na przykładzie lidera, a więc firmy Provident można przedstawić najbardziej charakterystyczne cechy, które są przyczyną zdobywania zaufania milionów Polaków. Należą do nich:

–    jasne zasady
–    minimum formalności
–    dogodne raty
–    bezpieczeństwo
–    wygodny kontakt
–    wniosek online
–    brak ukrytych kosztów

Jeśli klienta interesują konsolidacyjne pożyczki online należy zdecydować się na ich podjęcie współpracując z firmą godną zaufania, która zaoferuje dogodne warunki. Jak najbardziej mogą to być pożyczki przez Internet, jednak w każdym wypadku należy dokładnie przeanalizować ofertę oraz warunki umowy.

pozyczki_konsolidacyjne_ratuja_polakowNa czym polegają pożyczki pozabankowe konsolidacyjne? Najlepiej wyjaśnić tę kwestie na przykładzie jednej z firm – na przykład firmy Provident. Firma oferuje możliwość połączenia pożyczek zaciągniętych w innych firmach bądź bankach w jedną i opcję spłacania całego zadłużenia w dogodnych, tygodniowych ratach. Jednorazowa, wysoka pożyczka bądź kilka zaciągniętych pożyczek nierzadko wprowadzają chaos i są trudne do spłacenia, dlatego połączenie ich w jedną to naprawdę korzystne rozwiązanie.

Firma oferuje między innymi pożyczkę w kwocie od 3 do 9 tysięcy złotych, niskie tygodniowe lub miesięczne raty, minimum formalności oraz profesjonalną i bardzo wygodną obsługę. Do zaciągnięcia pożyczki konsolidacyjnej wystarczy dowód osobisty oraz dokument (w tym wypadku umowa), który potwierdza zadłużenie w innych firmach. Bez wychodzenia z domu można skontaktować się z profesjonalnym doradcą Klienta, a umowa może zostać podpisana jeszcze tego samego dnia w domu klienta.

Statystyki wskazują, że osób, które mają problemy ze spłatą kilku pożyczek jest coraz mniej, ale nigdy nie wiadomo w jakim momencie popełni się błąd i wpadnie się w spiralę długów, w związku z czym dobrze jest wiedzieć, gdzie istnieje opcja sięgnięcia po pomoc i możliwość szybkiego jej otrzymania. Warto pamiętać jednak, że przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji warto rozważyć propozycje kilku firm. Takie pożyczki oferują m.in. Wonga, Filarum oraz Provident.

Tagi: , ,

Podobne artykuły :