Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Pożyczki dla zadłużonych

20 czerwca 2015

W wyniku przeróżnych sytuacji losowych możemy stanąć przed koniecznością zdobycia dodatkowych pieniędzy. Niestety posiadając inne finansowe zobowiązania bankowe często nie możemy liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki.

Owszem, banki proponują m.in. kredyty konsolidacyjne, które mają pomóc w spłacie innych kredytów, rat, zadłużeń i pożyczek, nie jest to jednak wyjście dla wszystkich – instytucje bankowe niechętnie współpracują z osobami z większymi zadłużeniami i negatywną historią BIK.

Z tego względu jedynym i jak się okazuje, całkiem atrakcyjnym wariantem są pożyczki pozabankowe. Tego stanu rzeczy dowodzi rosnąca popularność tej formy reperowania domowego budżetu wśród społeczeństwa oraz ilość dobrych stron internetowych oferujących cały wachlarz najlepszych dostępnych na rynku pożyczek m.in. www.ochwilowki.pl.

monety_do_publikacjiPożyczka pozabankowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiej gotówki, a którą są w stanie spłacić w niedalekiej przyszłości np. wtedy, kiedy pod koniec miesiąca nieoczekiwanie trzeba wydać znaczną sumę pieniędzy, a wypłata wpłynie na konto dopiero za tydzień.
Pożyczki dla zadłużonych mogą być udzielane bez względu na sumę innych zobowiązań miesięcznych (innych pożyczek i kredytów), na podstawie samych oświadczeń klienta o sytuacji materialnej, bez sprawdzania go m.in. w BIK oraz pomimo informacji o zajęciach komorniczych, długach itd. Powzięcie pożyczki wiąże się z wyszukaniem jednej z pozabankowych firm, która oferuje takie usługi (najlepiej dokonać wyboru za pomocą wymienionych we wstępie stron skupiających najpopularniejsze chwilówki). To właściwie jedyny krok wymagający jako takiej refleksji i uwagi z naszej strony, bo sam proces udzielenia pożyczki, który następuje później, jest niezwykle prosty.

Po rejestracji na stronie firmy wybieramy warunki udzielonej pożyczki. To kolejna istotna zaleta – sami możemy określić ilość rat i rozłożenie spłaty w czasie (w granicach ustalonych przez pożyczkodawcę). Wsparcie finansowe z ramienia pożyczek pozabankowych zaczyna się już od 50 zł i może osiągnąć kwotę nawet 10 000zł! Jeżeli zależy nam na długim okresie spłaty warto szczególnie uważnie dobierać firmę udzielającą wsparcia – większość z nich oferuje szybki zastrzyk gotówki, z terminem zwrotu ok. 30 dni. Istnieją jednak takie, u których ten okres można wydłużyć nawet do dwóch lat. Kolejnym etapem jest najczęściej rozmowa z przedstawicielem firmy oraz wykonanie przelewu weryfikacyjnego na jej konto (jego wysokość to najczęściej symboliczna złotówka). Później następuje uzyskanie zgody na pożyczkę oraz przelanie środków na nasze konto bankowe.

Poza wyjątkową dostępnością pożyczki pozabankowe są udzielane błyskawicznie, w czasie od kilku do kilkudziesięciu minut. Czas oczekiwania na decyzję oraz przelanie pieniędzy na konto także jest wyjątkowo krótki. Szczególną zaletą jest jednak komfort – wniosek o taką formę dofinansowania można złożyć nie wychodząc z domu, przed ekranem komputera. Ponadto to wyjątkowo elastyczna opcja, której kwotę oraz czas spłaty można dowolnie dopasować do własnych potrzeb.

Tagi: , , , , ,

Podobne artykuły :