Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Pożyczka na dowolny cel – sprawdź, jakie masz możliwości!

23 sierpnia 2017

Potrzebujesz szybkiej pożyczki na wyjazd? Twoje dziecko niedługo rozpoczyna nowy rok szkolny, a Ty szukasz środków na zakup wyprawki? Jeśli nie jesteś w stanie sfinansować wszystkich potrzeb z własnej kieszeni, zawsze możesz skorzystać z oferty pożyczki. Sprawdziliśmy, jakie warunki trzeba spełnić i ile pieniędzy można w ten sposób uzyskać.

Podstawowe informacje o ofertach pożyczek

radafinansowa_Na polskim rynku firm pożyczkowych funkcjonuje wiele podmiotów, które są w stanie zaproponować klientom możliwość szybkiego uzyskania dodatkowych środków finansowych na dowolny cel – nawet do 10 tysięcy złotych. Firmy te często oferują swoje usługi przez internet, co jest bardzo wygodne i eliminuje formalności do niezbędnego minimum: wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek i posiadać zarejestrowane na swoje nazwisko konto bankowe, a pieniądze mogą się na nim znaleźć nawet w przeciągu kwadransa. Trzeba oczywiście podać swoje dane osobowe oraz informacje związane z wysokością dochodów. Wiele firm wymaga także wykonania zwrotnego przelewu weryfikacyjnego, np. w wysokości 1 grosza. Podmioty, oferujące szybkie pożyczki online, nie wymagają natomiast przedstawiania zaświadczeń o dochodach, ponieważ mają inne sposoby na weryfikację klientów – zazwyczaj sprawdzają dane dostępne w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) lub Krajowym Rejestrze Długów (KRD).

Alternatywa dla zwykłej pożyczki

Niespłacone zobowiązania lub przeterminowane mandaty mogą przekreślić nasze plany i sprawić, że firma udzielająca pożyczek odrzuci wniosek. Co zrobić w takiej sytuacji? Na fali popularności portali społecznościowych powstały oferty pożyczek od osób prywatnych, które często wydają się być ostatnią deską ratunku. Pożyczki pozabankowe przez internet to idealna propozycja dla osób zadłużonych, które mają negatywną historię kredytową i nie mogą otrzymać pożyczki od banków czy innych firm udzielających zobowiązań. W ten sposób omija się BIK, a także Krajowy Rejestr Długów, nie trzeba więc martwić się o to, że wniosek zostanie odrzucony. Oczywiście wiele platform, oferujących pożyczki od osób prywatnych, wymaga od pożyczkobiorców uiszczenia opłaty wstępnej, nie zawsze jest to jednak warunek konieczny.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tagi: ,

Podobne artykuły :