Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Letni ranking kont oszczędnościowych

6 czerwca 2011

Konta oszczędnościowe to w dalszym ciągu cieszące się sporym zainteresowaniem produkty depozytowe znajdujące się w aktualnej ofercie banków. Eksperci serwisu finansosfera.pl przygotowali najnowszy ranking, pokazujący rachunki, pozwalające każdemu oszczędzającemu na osiągnięcie jak najwyższych zysków z ulokowanych tam środków pieniężnych.

Dla określenia jednakowych warunków do rankingu przyjęliśmy następujące założenie: Kwota 10 tysięcy złotych ulokowana na okres jednego miesiąca.

Zwycięzcą rankingu jest zdecydowanie konto Mocno Oszczędzające znajdujące się w ofercie Polbanku, na którym to możemy miesięcznie z każdych zaoszczędzonych 10 tysięcy złotych zyskać jeszcze blisko 40 złotych. Na wyróżnienie zasługują rachunki Meritum Banku oraz Deutsche Banku, które to jednak tylko trochę prześcigają ofertę pozostałych konkurentów na rynku.

Przy okazji tego zestawienia warto przypomnieć, iż oszczędzanie z pominięciem należnego podatku ?belki? będzie możliwe jeszcze tylko w tym roku. Jak łatwo zauważyć, tego typu rachunki wiodą prym w powyższym rankingu dając zdecydowanie wyższe zyski aniżeli rachunki charakteryzujące się miesięcznym okresem naliczania odsetek. Niezmiernie dowodzi temu powyższe zestawienie, w którym został przedstawiony tylko jeden rachunek z inną częstotliwością niż dzienne naliczanie odsetek. Mamy nadzieję, że najlepsze oferty będę trzymały się obecnych stawek jak najdłużej, co daje pewność i stabilność inwestycji.

Z poważaniem
Zespół www.finansosfera.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :