Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Czy można otrzymać premię w kredycie gotówkowym ?

8 czerwca 2011

Jeszcze nie tak dawno temu na samą myśl o zaciągnięciu kredytu wielu z nas dostawało białej gorączki. Czasy się jednak zmieniają i rynek bankowy jest to już zupełnie inny. Oferowane przez banki produkty sa do siebie bardzo podobne, zatem nieustannie trwają poszukiwania wyróżnika danej oferty na rynku.

Zaciągając teraz kredyt gotówkowy można liczyć ? uwaga –  na atrakcyjną, gwarantowaną nagrodę pieniężną! Sprawdźmy które banki udostępniają takie rozwiązanie i ile można w ten sposób zyskać.

Gdzie otrzymamy ekstra kasę za wzięcie pożyczki
W aktualnie dostępnej ofercie kredytowej banków dostępne sa następujące propozycje, gdzie klient podpisując umowę kredytową może liczyć na specjalne gratyfikacje w ramach ?podziękowania? za skorzystanie z danej oferty:
– eurobank oferuje ?Kredyt z premią roczną bez prowizji?. Promocja obowiązuje do końca maja 2011r. i umożliwia otrzymanie raz w roku nawet do 800 zł premii w zamian za terminową spłatę pożyczki;

– Polbank EFG w ramach propozycji ?Kredytu na Miarę? oferuję ?Premię za sumienność? w wysokości do 500 zł, czyli rokroczny zwrot odsetek na konto osobiste w zamian za prawidłową spłatę kredytu;
– Bank BPH oferuje promocję ?Dodatkowa gotówka?, gdzie do końca czerwca 2011 roku klienci w zależności od kwoty zawartej umowy otrzymają nagrodę pieniężną do dowolnej dyspozycji w kwocie do 750 zł.

Na co zwrócić szczególną uwagę?
Klienci zainteresowani skorzystaniem z dostępnych propozycji produktowych w ramach których dostępne są specjalne gratyfikacje powinni wiedzieć o tym, że:
Z oferty eurobanku mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadają w tym banku zobowiązania z tytułu innych pożyczek i kredytów. 800 zł premi otrzymają zaś Ci klienci, którzy podpiszą umowę w kwocie co najmniej 80 000 zł. W przypadku terminowej spłaty średniej wielkości pożyczki w kwocie 7000 zł otrzymamy nagrodę w wysokości 150 zł;

Propozycja Polbanku dotyczy tylko kredytów zawartych po 21 marca 2010 roku, dla kwoty 10 000 zł otrzymamy 100 zł zwrotu odsetek po roku spłaty kredytu, zaś maksymalne 500 zł otrzymamy przy umowie od 50 000 zł wzwyż;
Oferta banku BPH dla średniej kwoty umowy 7000 zł oznaczać będzie nagrodę dla klienta w wysokości 100 zł, zaś maksymalne 750 zł dostępne jest dla osób, które podpiszą umowę w kwocie od 80 000 zł.

Kto pożycza ten zyskuje!
Pozytywnie należy ocenić wysiłki bankowców, którzy tak sugestywnie próbują zachęcić do skorzystania z właśnie ich propozycji kredytowej, że są w stanie zapewnić klienta, że w zamian za prawidłową obsługę otrzymamy częściowy zwrot odsetek albo nagrodę za samo podpisanie umowy! Do takich promocji byliśmy przyzwyczajeni przy kontach osobistych, jednak przy kredytach jest to ciągle interesująca nowość!

Szukasz atrakcyjnego kredytu – sprawdź w porównywarce i wybierz najlepszą ofertę

opracowanie:
porównywarka finansowa
www.TotalMoney.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :