Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Pełna kontrola nad zobowiązaniami kredytowymi

2 kwietnia 2013

Biorąc kredyty, pożyczki i kupując na raty musimy mieć pełną kontrolę nad tym, co robimy. Powinniśmy mieć pojęcie o gospodarowaniu finansami, tak by wyjść ze wszystkich długów obronną ręką. Nie jest jednak powiedziane, że musimy robić wszystko sami. Współczesna bankowość rozumie potrzeby współczesnego klienta i wie, jak trudno jest monitorować domowe finanse dodatkowo obciążone pożyczkami i ratami do spłacenia.

Banki zaczęły wychodzić ludziom naprzeciw tworząc nowe kredyt konsolidacyjny dostępny bez wychodzenia z domu przez całą dobę. Zapewniają tym samym bezpieczeństwo naszych pieniędzy trzymając rękę na pulsie. Dodatkowo elastycznie dostosowują oferty pod kątem firm i zarobków klientów indywidualnych.

Jaki kredyt i pożyczka?

Przeglądając internetowe oferty banków lub pytając o nie osobiście w oddziałach nie spotkamy się już ze zwykłą pożyczką. Coraz częściej słyszymy o kredycie hipotecznym, który pozwala młodym małżeństwom kupić mieszkanie. Równie popularne są pożyczki na samochód, wyjazd na wakacje czy kredyty związane z konsolidacją wcześniej zaciągniętych pożyczek i spłacanych rat. Banki grupują każdy rodzaj kredytu po to, by mieć pełne rozeznanie w potrzebach rynku. Jest to również forma zabezpieczenia przed złym wydaniem pieniędzy, które trudno będzie odzyskać. Dlatego właśnie firmy oraz rolnicy zobowiązani są do przedstawienia swojego punktu widzenia oraz planu związanego z rozwojem swojej działalności w oparciu o pożyczone pieniądze.

Czym jest linia kredytowa?

Podczas czekania na wypłatę nie raz zdarzyła wam się zapewne sytuacja, w której spotkały was niespodziewane wydatki. Jest to sytuacja jak najbardziej normalna i dotykająca zwłaszcza rodzin z dziećmi. Oferta przygotowana przez Citibank Handlowy zwana linią kredytową daje możliwość całkowitego zniwelowani problemu oczekiwania na pieniądze. Uruchamiając na swoim rachunku linie kredytową dostajemy możliwość korzystania z debetu. W tym momencie jesteśmy w stanie wypłacić potrzebną nam sumę pieniędzy nawet w przypadku braku funduszy na koncie. Warunki skorzystania z tej usługi obejmują osoby od 21 roku życia posiadające przynajmniej 1500 złotych regularnych miesięcznych wpłat na konto. Początkowa opłata za usługę przez pierwszy rok wynosi 0 złotych. Po upływie tego okresu jest to od 1 do 1,75 procent wysokości limitu. Limit wypłacanych pieniędzy jest ustalany indywidualnie. Bank nie pyta o to, kiedy i na co wykorzystujesz kredyt debetowy. Jest to więc idealne rozwiązanie dla rodzin oraz osób posiadających własne działalności gospodarcze.

Konsolidacja rat w Citibanku

Posiadasz kilka kredytów w różnych bankach? Masz do spłacenia raty za urządzenia elektroniczne i nowy samochód? Kontrola tak wielu zobowiązań finansowych sprawia ci zapewne mnóstwo problemu. Dodatkowo sumując wszystkie kredyty i raty dochodzisz do wniosku, że spłacanie ich oddzielnie jest mało opłacalne. Jedynym wyjściem jest konsolidacja, czyli połączenie wszystkich wcześniej wymienionych zobowiązań w jedno. Oferta konsolidacji w Citibanku Handlowym daje jeszcze jedną możliwość. Oprócz połączenia rat w jedną niższą, dzięki której można oszczędzać już w skali miesiąca, można starać się także o dodatkowe pieniądze. Dodatkowa gotówka pozwoli realizować swoje prywatne plany dotyczące rodziny, pracy czy swojego hobby. Bez problemu można starać się o kredyt konsolidacyjny przez Internet. Pracownikom banku sporządzenie wszystkich formalności zajmuje chwilę, podobnie jak podpisanie przez Ciebie umowy oraz przeczytanie regulaminu dostępnego na stronie www banku. W domu znacznie łatwiej jest zapoznać się ze wszystkimi warunkami oraz podjąć decyzję o wyborze najlepszego kredytu.

 

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,
Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :