Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nowa jakość usług medycznych

26 listopada 2015

Państwowa służba zdrowia w Polsce nie jest doskonała, o czym przekonało się mnóstwo pacjentów. Nie znaczy to jednak, że jesteśmy skazani wyłącznie na korzystanie z jej zasobów. Dzięki specjalnym pakietom ubezpieczeniowym możemy poznać nową jakość w medycynie.

Rozsądna alternatywa

Nigdy wcześniej kolejki do specjalistów nie były tak długie, jak ma to miejsce obecnie. Dla osób chorych jest to niedorzeczne i nie trudno się dziwić, że wpadają często we frustrację. Na szczęście nie wszystko stracone, ponieważ istnieją rozwiązania, które pozwalają ten czas skrócić nawet do 24h. Niektórzy ludzie z niedowierzaniem reagują na takie wiadomości, ponieważ w ciągu życia przywykli, że muszą swoje odczekać. Prywatna służba zdrowia jest zarządzana dużo sprawniej, o czym wiadomo nie od dzisiaj. Żeby korzystanie z niej nie było dużym obciążaniem dla naszego portfela warto rozważyć specjalne ubezpieczenie zdrowotne. To swego rodzaju „przepustka” do specjalistów zlokalizowanych w placówkach na terenie całego kraju. Może się więc okazać, że przydatność posiadania takiej polisy docenimy podczas jednego ze służbowych wyjazdów lub na wczasach spędzanych kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania.

Gwarancja najwyższej jakości

vitalite_ubezpieczenie_zdrowotneDostępne w różnych wariantach pakiety ubezpieczeń są dopasowane do potrzeb wybranych klientów. Rozbudowane wersje obejmują najczęściej dodatkowo: wizyty domowe, badania diagnostyczne zlecone, szczepienia przeciwko grypie, czy prowadzenie ciąży. Taki zakres świadczonych usług przysługuje posiadaczom zdrowotnej polisy ubezpieczeniowej w AXA. Coraz więcej pracodawców w ramach świadczeń socjalnych decyduje się na zapewnienie takiej opieki zdrowotnej dla swoich pracowników. Ponadto wiele osób na własną rękę wykupuje podobne pakiety dla całej swojej rodziny. To rozsądna decyzja, ponieważ dla rodzica nie ma gorszej sytuacji niż długie oczekiwanie na izbie przyjęć z chorym dzieckiem na rękach. Tym sposobem można uniknąć takich stresujących sytuacji i szybko trafić do godnego zaufania specjalisty.

Pacjenci w Polsce w końcu doczekali czasów, gdzie opieka medyczna funkcjonuje bez żadnych zastrzeżeń. Posiadając odpowiednią polisę ubezpieczeniową mamy gwarancję, że w nagłym przypadku udzielona nam zostanie fachowa pomoc i szybko wrócimy do zdrowia.

Tagi: , , ,

Podobne artykuły :