Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Nieszczęścia odbierają gotówkę

2 października 2018

Większość spośród nas zna taką sytuację: stłuczka samochodowa generuje potrzebę wydania pieniędzy na serwis i na parę dni pozbawia nas wozu. Tego samego dnia, w momencie pójścia do łóżka dopada nas straszliwy ból zęba, który wymaga błyskawicznej, nocnej wizyty u dentysty.

Sama podróż taksówką w nocy kosztuje dużo pieniędzy, nie wspominając już o cenie zabiegu dentystycznego. Innym razem z kolei po wydaniu pieniędzy na badania lub leki, na drugi dzień okazuje się, że nasza potomek zapomniał nam zakomunikować o planowanej wycieczce do Zakopanego ze szkoły, na którą jadą wszyscy jej przyjaciele. Kolejnym razem idealnie dotychczas działająca nasza pralka, w trakcie naszej nieobecności puszcza wodę, niszcząc panele, a ktoś z rodziny potyka się o wypaczone panele i łamie rękę… Brzmi znajomo? Każdy spośród nas zdążył w swoim życiu zaznać tego zjawiska dowolnej skali. Niestety. Nieszczęścia chodzą parami.

Jak radzić sobie z brakiem środków?

Kiedy dotyka nas niespodziany niepowodzenie, przeważnie na nieszczęście łączy się ona z nieplanowanymi wydatkami a te potrafią istotnie nadszarpnąć budżet domowy. Często zła passa potrafi uderzyć w nas niedługo po dużym zakupie, na jaki zaoszczędziliśmy.

Czy jesteśmy jednak skazani na to, ażeby odmawiać sobie wielu rzeczy bądź zamartwiać się brakiem funduszy na naprawy rzeczy czy kuracja w momencie, kiedy dotyka nas zła passa? Otóż…nie, albowiem w dzisiejszych czasach trafić można na europejskim rynku fundusze proponujące korzystne rozwiązania finansowe. W ostatnim czasie do najciekawszych, potrafiących efektywnie wesprzeć unieważnić problemy finansowe zaliczają się pożyczki udzielane pod zastaw, które oferowane są na doskonałych warunkach. Do firm oferujących tego typu rozwiązania nastawione na klientów należy całą pewnością Speed Cash Polska.

Historia firmy

Speed Cash Polska to firma, która już kilkanaście lat temu wkroczyła na polski rynek zdobywając go z hukiem niemalże od razu. Dzięki swojej nowatorskiej propozycji kredytowej zupełnie odmiennej od ofert bankowych, czy tych udzielanych przez parabanki i chwilówkomaty, firma szybko zdobyła serca swoich klientów, którzy borykali się z problemami finansowymi dzięki swoim pożyczkom pod zastaw.

Firma Speed Cash Polska jest funduszem finansowym, w którego załodze zasiadają eksperci do spraw finansów, prawa, rzeczoznawcy majątkowi, doradcy finansowi i cały szereg osób, dla których tematy finansów i biznesu to chleb powszedni. Dzięki temu Speed Cash Polska błyskawicznie wypracowała swoją ofertę, którą potem nieznacznie modyfikowała, dodając kolejne wygody i udogodnienia dla klientów. Obecnie, aby skorzystać z pożyczki pod zastaw udzielanej przez Speed Cash Polska wystarczy wypełnić formularz dostępny online, zostawić swój namiar i czekać na kontakt z rzeczoznawcą.

Speed Cash Polska – co to za firma?

Speed Cash Polska udziela swoich pożyczek pod zastaw osobom w dowolnym wieku, które już ukończyły osiemnaście lat. Wiek jednak, nie licząc pełnoletności jest dla firmy drugorzędny, podczas gdy główne zabezpieczenie firmy i klienta to wartość zastawionego majątku.

Speed Cash Polska udziela pożyczek pod zastaw rozmaitych ruchomości i nieruchomości. Wystarczy posiadać mieszkanie, dom, budynek gospodarczy, firmę, samochód, papiery wartościowe, dzieła sztuki i inne tego typu wartościowe rzeczy, skontaktować się z biurem Speed Cash Polska, a reszty dokona już rzeczoznawca majątkowy i agenci firmy. Na podstawie wyceny majątku i indywidualnej analizy sytuacji klienta, jego możliwości i majątku, firma dobiera indywidualnie dopasowany do klienta plan działania i formę finansowania pożyczki pod zastaw.

Działanie Speed Cash Polska jest nie tylko komfortowe dla klienta, ale i umożliwia błyskawiczne uzyskanie gotówki niezbędnej do płacenia zobowiązań finansowych, płacenia za leczenie, naprawę sprzętów czy chociażby uzyskania pieniędzy na wakacje lub remont.

Tagi: , ,

Podobne artykuły :