Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Najnowsze promocje lokat ? luty 2011 rok

28 lutego 2011

Czy nadchodzą znów złote czasy dla oszczędnych? Jak atrakcyjne są aktualnie oferowane lokaty terminowe? Gdzie można zarobić najwięcej i na co należy uważać? Sprawdźmy które propozycje ulokowania posiadanych nadwyżek finansowych są obecnie najkorzystniejsze.

Najkorzystniejsze depozytowe oferty promocyjne

Aktualnie na rynku bankowym na nowo rozpoczyna się rywalizacja o przychylność klientów w zakresie zdeponowania posiadanych nadwyżek finansowych w danej instytucji. Jak wiadomo na konkurencji pomiędzy bankami wymiernie zyskać mogą klienci. W toczącej się obecnie bitwie o środki klientów warte odnotowania są następujące oferty:

–    AIG Bank z nowymi propozycjami ?lokat doskonałych? z dzienną kapitalizacją. I tak dla produktu ?Zysk+ Doskonała? minimalna kwota lokaty wynosi tylko 1000 zł; Dla przykładu lokata na okres 15 miesięcy jest oprocentowana na 5,10% co daje zysk na poziomie 6,50% dzięki ominięciu podatku belki! Co więcej, możemy założyć aż 7 tego typu lokat;
–    Bank Pocztowy z ?Lok@tą internetową?, gdzie dla kwot już od 500 zł zmienne oprocentowanie wynosi 5%! Istnieje możliwość założenia i odnowienia lokaty bez konieczności wizyty w banku. Po zakończeniu trwania okresu umownego kapitał wraz z wypracowanymi odsetkami powróci na rachunek z którego dokonano wpłaty;
–    Meritum Bank z ?Lokatami z kapitalizacją dzienną?, gdzie oferowane jest oprocentowanie nominalne w wysokości nawet 5,4%, co dla odpowiednika standardowej lokaty podlegającej tzw. podatkowi Belki stanowi oprocentowanie w skali roku rzędu 7,04%! Warto w tym miejscu wspomnieć, że oprocentowanie dla tej oferty jest stałe, zaś minimalna kwota to 3 000 zł!

W tym banku zarobisz 6,5% na lokacie

Na co zwrócić szczególną uwagę?
Klienci, którzy chcą założyć promocyjną lokatę w którymś z wyżej wymienionych banków powinni dodatkowo wiedzieć o tym, że:

– Lokaty ?Zysk + Doskonała? oraz ?Direct+ Doskonała? dostępne w Internecie w AIG Banku najwyżej oprocentowane są na okres 3 lat, w takim przypadku oprocentowanie porównywalne do zwykłych terminowych lokat będzie wynosić aż 6,73%.
– Wcześniejsze, czyli przedterminowe zerwanie lokaty skutkować będzie w przypadku ?Lok@ty internetowej? Banku Pocztowego utratą odsetek. Warto też dodać, że 5% dostępne jest na lokacie dwuletniej;
– ?Lokaty z kapitalizacja dzienną? z oprocentowaniem 5,4% (odpowiednik standardowej lokaty terminowej 7,04%) również zawierane są na okres 24 miesięcy, zaś maksymalna kwota lokaty wynosi 10 000 zł.

Tu znajdziesz aktualne porównanie lokat bankowych

Oszczędność popłaca!
Tym szczęśliwcom, którzy mają możliwość oszczędzania w dzisiejszych czasach fart dopisuje podwójnie. Nie dość, że warunki deponowania posiadanych środków na lokaty bankowe w najbliższym czasie będą ulegały poprawie to te, które dostępne są już obecnie są nader atrakcyjne. Śmiało można polecić wszystkie aktualne propozycje promocyjne!

autor:
Marcin Cieszyński
porównywarka finansowa
www.TotalMoney.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :