Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Najnowsze promocje kredytów hipotecznych ? luty 2011 r.

28 lutego 2011

Szansa na zakup wymarzonej nieruchomości na okazyjnych warunkach? Deweloper wyprzedaje ostatnie lokale? Możliwość nabycia mieszkania lub domu na preferencyjnych warunkach a brakuje środków? Rozwiązaniem może okazać się oferta taniego kredytu hipotecznego. Która propozycja promocyjna jest obecnie najkorzystniejsza? Sprawdźmy!

Najnowsze oferty specjalne

Wiele banków udostępnia klientom specjalne warunki finansowania związanego z nabyciem nieruchomości. Do wyboru mamy kilka instytucji finansowych, w których jest szansa na kredyt bez prowizji lub też z atrakcyjną marżą?

Przyjrzeliśmy się najatrakcyjniejszym propozycjom dostępnym na rynku. W poniższym zestawieniu opisaliśmy zalety i ograniczenia aktualnych ofert promocyjnych. Jeżeli szukasz dobrego kredytu, to jest duża szansa, że któryś z poniższych spełni Twoje oczekiwania.

eurobank od 21 lutego proponuje kredyt hipoteczny z marżą nawet 1%, przeprowadzką gratis i prowizją 0 zł. Klient może otrzymać środki na zakup mieszkania oraz na jego remont. Jeśli bank zaproponuje marżę wyższą niż 1%, Klient może ją obniżyć korzystając np. z konta, karty kredytowej czy  lokaty.

Lukas Bank, który do 4 marca 2011 roku oferuje specjalne warunki kredytowania w ramach programu ?Rodzina na Swoim?, tj. brak prowizji, darmowa wycena nieruchomości oraz możliwość skorzystania z oferty nawet bez posiadania wkładu własnego!

Pekao S.A., który w dniach 5 i 12 lutego 2011 roku udostępnia specjalne warunki finansowania, również w ramach rządowego programu ?Rodzina na Swoim?. Preferencyjne warunki cenowe w ramach akcji to m.in. marża 1,59%, prowizja 0% oraz darmowa promesa kredytowa;

Raiffeisen Bank Polska przedłużył do 28 lutego 2011 roku promocję w ramach której dostępny jest kredyt z marżą 1,49% w PLN oraz 1,99% w EUR, jednocześnie przy zakupie ubezpieczenia prowizja wynosi 0%;

Allianz Bank, gdzie również do końca lutego br. obowiązuje promocja funkcjonująca pod nazwą ?Złota hipoteka? ? dostępne warunki to marża banku na poziomie 1,3 pp. oraz możliwość zwolnienia z opłaty przygotowawczej!

BGŻ z początkiem lutego br. wprowadził zmiany w swojej ofercie, które mają na celu uatrakcyjnienie swoich propozycji kredytowych. Aktualnie wysokość marży zaczyna się od 1,05%, opłata przygotowawcza wynosi już od 2%, zaś okres spłaty wynosić może nawet 40 lat!

Kredyt hipoteczny z przeprowadzką gratis – sam obniż marżę. Sprawdź!

Dla dociekliwych?

Niewątpliwie atrakcyjne parametry kredytowe udostępniane obecnie w ramach ofert specjalnych sprzyjają podjęciu decyzji o wyborze konkretnej oferty. Nie można jednak zapominać o następujących elementach poszczególnych ofert:

Niedotrzymanie warunków umowy w ramach oferty eurobanku skutkuje podwyższeniem marży o wysokość obniżki.

W przypadku nie skorzystania z oferty kredytowej, Lukas Bank naliczy opłatę za wycenę nieruchomości, zaś 0% wkład własny możliwy jest po ustanowieniu dodatkowych zabezpieczeń wymaganych przez bank w takiej sytuacji;

Brak zakupu ubezpieczenia w ramach oferty kredytu w Raiffeisen Bank Polska spowoduje ustalenie stawki prowizji na poziomie 1%;

Promocyjna marża dotyczy kredytu w Allianz Banku dostępna jest przy poziomie Ltv (wskaźnik kwoty kredytu do wartości nieruchomości) do 30% – co oznacza że  aby skorzystać z oferty musimy posiadać 70% wkładu własnego. Wymagane jest jednocześnie przystąpienie do ubezpieczenia oraz zasilanie rachunku osobistego w banku służącego do obsługi kredytu kwotą minimum 2000 zł/m-c;

Preferencyjne warunki kredytu w banku BGŻ uwarunkowane sa od zakupu lub posiadania dodatkowych produktów, tj. konta osobistego, ubezpieczenia nieruchomości i na życie, planu systematycznego oszczędzania czy też programów oszczędnościowych.

Tu znajdziesz aktualne porównanie kredytów mieszkaniowych

Jak kredyt to tylko z promocji?!

Aktualnie oferowane warunki cenowe, w ramach propozycji kredytów hipotecznych, imponujące wydają się być atrakcyjne. Prowizja 0% to już niemal standard, zaś marża na poziomie ok. 1,5% powoli staje się normalnością. Warunki konieczne do spełnienia, czyli otwarcie konta zasilanego uzyskiwanymi dochodami nie są trudne do spełnienia, więc jeśli myślisz o nowej nieruchomości pomyśl też o tanim kredycie.

autor:
Marcin Cieszyński
porównywarka finansowa
www.TotalMoney.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :