Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Najlepsze bankowe konkursy na rynku – gdzie i za co można zainkasować najatrakcyjniejsze nagrody?

17 października 2011

Wiele osób mówi, że jeszcze nigdy w życiu nic nie wygrali. Łatwo można to zmienić ? warto dopomóc swojemu szczęściu i? po prostu spróbować wziąć udział w jednym z konkursów organizowanych przez banki. Nagrody są rzeczywiście bardzo zachęcające! Sprawdźmy gdzie można zyskać najwięcej i jakie trzeba spełnić warunki.

Przegląd konkursów – co i gdzie można wygrać

Obecnie na rynku znaleźć można kilka konkursów, w ramach których można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Czym różnią się między sobą poszczególne konkursy oraz jakie są możliwe nagrody do uzyskania? Sprawdźmy:

PKO Bank Polski umożliwia wygranie nawet miliona złotych oraz jednego z dwudziestu aut marki Nissan Juke! Wystarczy założyć lokatę na kwotę 1 000 zł, utrzymać ją do końca okresu umownego i zaproponować nazwę dla nowej lokaty. Co ważne, PKO funduje zwycięzcom również kwotę będącą równowartością sumy należnego podatku;
Deutsche Bank PBC pozwala otrzymać nagrodę gwarantowaną w postaci modemu bezprzewodowego wraz z kartą 1GB w sieci Play ? wystarczy otworzyć konto internetowe dbNET, zasilić je w ciągu tygodnia od otwarcia konta kwotą 1 500 zł;

Szukasz dobrego konta? Sprawdź porównanie 68 kont!

Bank Millennium umożliwia preferencyjny zakup netbooka w cenie 900 zł przy pomocy karty kredytowej Makro Cash&Carry. Płacąc kartą miesięcznie na kwotę 3 000 zł otrzymujemy zwrot 30 zł ? a tyle właśnie wynosi rata!
BZ WBK prowadzi konkurs na doładowania telefonów komórkowych przez system bankowości elektronicznej ? do wygrania sa m.in. notebooki, tablety oraz doładowane karty prepaid o wartości 100 zł.
Alior Bank oferuje wygranie do 50 000 zł w konkursie za doładowanie telefonu komórkowego w sieci Plus. Dodatkowymi nagrodami konkursie sa: mysze bezprzewodowe, pendrive?y, słuchawki bezprzewodowe do komunikacji z telefonem komórkowym oraz nawigacja.

Jakie są szczegółowe warunki konkursu ? co wyklucza wygraną?

Każdy konkurs rządzi się swoimi prawami. Są jednak takie warunki, na które należy zwrócić szczególną uwagę, gdyż może okazać się, że przez niespełnienie któregoś z nich uniemożliwi nam otrzymanie nagrody. Warunki te mogą być następujące:

PKO Bank Polski wymaga, aby przynajmniej 80% środków na lokacie stanowiły wyłącznie nowe środki, czyli dotychczas niedeponowane w tym banku;
Deutsche Bank PBC wymaga, aby średnie saldo na rachunku w ciągu 14 dni od daty pierwszego wpływu, utrzymało się na poziomie co najmniej 1 500 zł, dodatkowo w konkursie nie mogą brać udziału pracownicy tego banku;
Bank Millennium zwraca 1% od transakcji dokonanych za pomocą karty ? jednak trzeba pamiętać, aby otrzymać zwolnienie za pełną wartość netbooka, trzeba dokonać transakcji na łączną kwotę 90 000 zł przez 30 miesięcy?
BZ WBK wymaga doładowania telefonu na kwotę minimum 50 zł i wypełnienia specjalnego formularza konkursowego;
Alior Bank oczekuje przynamniej trzykrotnego doładowania telefonu kwotą minimum 30 zł i wysłania SMS albo wypełnienia formularza internetowego.

Tylko tutaj sprawdzisz wszystkie konta osobiste!

Zostań milionerem? albo przynajmniej zgarnij nagrodę gwarantowaną

Banki oferują możliwość wzięcia udziału w bardzo wielu konkursach. Jednak tylko kilka z nich zasługuje na uwagę. Wygranie konkretnej nagrody pieniężnej albo samochodu jest bardzo przyciągające. Nienadmierne obwarowanie konkursu wymaganiami stawianymi przez organizatora działa dodatkowo na korzyść danej propozycji. Posiadanie nadwyżek finansowych i ulokowanie ich na odpowiedni okres w danym banku albo zwyczajne doładowanie telefonu komórkowego są naprawdę banalnymi wymaganiami ? a nagrody, które można w ten sposób wygrać sa naprawdę niebagatelne. Pomóżmy zatem wreszcie swojemu szczęściu i spróbujmy ? może tym razem właśnie nam się poszczęści?

opracowanie:
Porównywarka finansowa
www.TotalMoney.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :