Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Najciekawsze promocje w kontach bankowych

24 listopada 2010

Darmowe prowadzenie rachunku czy też bezpłatny przelew już dawno przestały być formułą, która przyciągała klientów do nowego banku ? i co za tym idzie do otwarcia w nim rachunku. Sprawdźmy jak dzisiaj banki kuszą klientów swoimi ofertami rachunków?

Właściwie już niemal każdy bank proponuje swoim klientom niestandardowe, dodatkowe rozwiązania, których w większości przypadków nie znajdziemy w konkurencyjnych ofertach. W ten sposób znacznie różnicuje się oferta a to sprawia , że na klientów czekają liczne dodatki, pakiety czy programy promocyjne. Zobaczmy, czym wyróżniają się tego typu oferty.

Konto z fachowcem
Interesującą ofertę konta osobistego ma w swoim asortymencie Alior Bank , który dodaje do konta pakiet ?Pomocni Fachowcy? zawierający min. dostęp do pomocy hydraulika, szklarza, elektryka, stolarza, ślusarza, organizację opieki nad zwierzętami domowymi, pogwarancyjną naprawę sprzętu RTV i AGD oraz pomoc medyczną w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Nie musimy już być także bogaczami, aby korzystać z usług asystenta ? concierge , bowiem jest on w cenie pakietu ?Osobisty Asystent?. Dzięki niemu możemy skorzystać z pomocy min. przy rezerwacji biletu do kina, zamówieniu kuriera czy zamówieniem dla nas biletu lotniczego.

Pieniądze wracają do ciebie
Moneyback to stosunkowo nowa na polskim rynku bankowym forma przyciągnięcia klienta do konta w danym banku. Najprościej ujmując polega na zwracaniu części płatności dokonanych kartą debetową. I tak w BZ WBK (Konto Wydajesz&Zarabiasz, Konto Na Obcasach) możemy liczyć na zwrot 1% dokonanych kartą transakcji bezgotówkowych. Podobnie sytuacja wygląda w Banku Millennium (Konto Internetowe).

Więcej przeczytasz tutaj:

autor:
Marcin Cieszyński
porównywarka finansowa
www.TotalMoney.pl

Tagi: , ,

Podobne artykuły :