Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Na starej biżuterii też można zarobić

26 kwietnia 2014

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że na pozornie mało wartościowych przedmiotach też można czasami całkiem nieźle zarobić. Leżąca gdzieś w głębi szuflady, uszkodzona złota biżuteria jest doskonałym przykładem jednego ze sposobów na zasilenie domowego budżetu. Decydując się na sprzedaż, trzeba mocno zastanowić się nad wyborem odpowiedniego kontrahenta. W przeciwnym razie może spotkać nas rozczarowanie.

W poszukiwaniu solidnego partnera

Powodów, dla których ludzie chcą sprzedaż złoto jest wiele. Począwszy od pilnych potrzeb finansowych, po zamiar pozbycia się niepotrzebnych i często uszkodzonych przedmiotów. Kiedyś posiadany przez nas rodzaj biżuterii mógł być na szczycie modowych trendów, natomiast dziś powszechnie uważa się naszyjnik czy inną ozdobę za staromodną. We wszystkich wspomnianych przypadkach warto pomyśleć o wizycie w skupie złota. Należy przy tym pamiętać o kilku istotnych czynników. Przede wszystkim wycena powinna zostać wykonana przez profesjonalistów, którzy przedstawią rozsądne argumenty za taką, a nie wyższą proponowaną kwotą wykupu złota.

Skup bądź inna firma zajmująca się kupnem złota musi też przestrzegać praw konsumenta.

Szybka gotówka i bezpieczna transakcja

Rzetelnym i solidnym partnerem będzie MoneyNow. W bogatej ofercie firmy jest również skup złota, który płaci za: złotą biżuterię, złote monety, sztabki złota, złote ozdoby, uszkodzoną, niekompletną bądź niemodną biżuterię oraz złoty złom. Kompletne informacje na temat skupu złota MoneyNow uzyskamy, wchodząc na stronę internetową http://www.moneynow.pl/zloto/sprzedaj-zloto. Spółka należąca do międzynarodowej korporacji Dollar Financial Corp gwarantuje profesjonalną wycenę złota, wykonaną przez ekspertów na miejscu i w obecności Klienta.

Inne możliwości niesie ze sobą pożyczka pod zastaw złota. Osoby potrzebujące szybkiego zastrzyku gotówki mogą przynieść złote przedmioty do placówki MoneyNow. Firma udzieli pożyczki pod zastaw na korzystnych warunkach. Po oddaniu pieniędzy, złoto wraca do pożyczkobiorcy. Szczegóły pod adresem http://www.moneynow.pl/zastaw-zloto.

Podsumowując, MoneyNow to szybka gotówka w bezpieczny sposób.

Tagi: , ,

Podobne artykuły :