Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Kredyt hipoteczny na nieruchomość w Polsce przez Internet z dowolnego miejsca na świecie dzięki Invigo

28 lipca 2010

Spadające ceny nieruchomości, atrakcyjne warunki dla kredytów w EURO, stosunkowo słaby złoty ? wszystkie te czynniki sprawiają, że zarabiając za granicą, warto pomyśleć o zakupie nieruchomości w kraju. Dla Polonii z różnych stron świata jest to teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. A to dzięki Invigo ? pierwszej w Polsce firmie oferującej dostęp do kredytów hipotecznych w polskich bankach w modelu direct  – przez Internet i telefon.


Serwis www.invigo.pl to najwygodniejszy sposób na uzyskanie kredytu na odległość.
Ceny nieruchomości w Polsce po roku spadków w trakcie kryzysu 2008/2009 pozostają na atrakcyjnych poziomach. Wiele nowych mieszkań, wybudowanych ?na górce? ciągle jest dostępne bezpośrednio u deweloperów. Oprocentowanie kredytów walutowych pozostaje atrakcyjniejsze niż dla kredytów w złotych. To dobry moment dla Polaków pracujących i mieszkających za granicą na zakup nieruchomości w kraju. A jeśli potrzebny jest kredyt, teraz można go uzyskać przez Internet.

?Dotąd istotną barierą uniemożliwiającą nabycie nieruchomości w Polsce z pomocą kredytu hipotecznego stanowiła konieczność załatwienia wielu formalności w trakcie wizyt w oddziale banku na miejscu, w kraju. Teraz dzięki platformie Invigo (www.invigo.pl) z dowolnego miejsca na świecie można porównać oferty 18 polskich banków (w tym te dedykowane dla emigrantów), sprawdzić swoją zdolność kredytową i rozpocząć formalności związane ze staraniami o finansowanie nieruchomości. Banki mają świadomość tego, jak atrakcyjna grupą klientów są emigranci i z myślą o nich przygotowują specjalne oferty. Strona www.invigo.pl to najprostszy sposób dotarcia do tych informacji z zagranicy? ? Elżbieta Kopka, Dyrektor ds. Współpracy z Bankami Invigo.

W trakcie całego procesu klient ma do dyspozycji konsultanta Invigo, który przez telefon lub e-mail odpowie na wszystkie pytania i załatwi w imieniu Klienta formalności z bankiem. Pomoże on w wypełnieniu wniosku kredytowego, przygotowaniu odpowiednich dokumentów, ich tłumaczeniu i weryfikacji poprawności. ?Szczególnie na tym etapie ważne jest wsparcie konsultanta, ponieważ w przypadku emigrantów banki mają do czynienia z niestandardowymi dokumentami potwierdzającymi dochody, więc i ich wymagania są inne niż w przypadku osoby osiągającej dochody w Polsce? ? tłumaczy Elżbieta Kopka z Invigo.

W trakcie trwania całego procesu oceny wniosku kredytowego w banku, konsultant Invigo czuwa nad jego etapami i może na bieżąco informować klienta o sytuacji. Status sprawy można również śledzić za pośrednictwem osobistego konta w serwisie www.invigo.pl. Klient może liczyć na wsparcie przed podjęciem decyzji kredytowej przez bank, w trakcie podpisywania umowy, aż do wypłaty środków. Nawet przy przekazaniu i podpisaniu dokumentów nie trzeba pojawiać się w banku osobiście. Można skorzystać z pomocy pełnomocnika. W takim wypadku potrzebne jest jednak specjalne pełnomocnictwo udzielone notarialnie, ze szczegółowo określonymi wszystkimi czynnościami związanymi z udzieleniem kredytu. Jeśli klient jest reprezentowany przez pełnomocnika, Invigo kontaktuje się także z nim, doprowadzając do pomyślnego zakończenia formalności.

Invigo ma duże doświadczenie w udzielaniu kredytów dla osób pracujących w wielu krajach. ? ?Obsługiwaliśmy klientów z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Turcji,  a nawet z tak egzotycznych krajów jak Senegal czy Zjednoczone Emiraty Arabskie? – mówi Elżbieta Kopka. ?Reprezentujemy interesy naszych klientów przed bankami. Prowadzimy w ich imieniu negocjacje z poszczególnymi instytucjami finansowymi. Nasz kalkulator umożliwia szybkie sprawdzenie zdolności kredytowej oraz wysokość raty.? ? dodaje.

Dodatkowych informacji udziela: Magdalena Załubska-Król, Clear Communication Group. Tel.: 48 721 796 898, mz@clearcom.pl

O Invigo:
Invigo S.A. www.invigo.pl jako jedyna firma w Polsce oferuje kredyty hipoteczne w modelu direct. Klient samodzielnie sprawdza swoją zdolność kredytową i dopasowane do swoich potrzeb szczegółowe oferty 18 banków. Ma do dyspozycji konsultanta Invigo, który wyjaśnia wszelkie wątpliwości oraz pomaga w wyborze najlepszej oferty, skompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz przygotowaniu wniosku. Następnie odbiera dokumenty i w imieniu klienta składa do banku. Będzie także czuwał nad całym procesem, aż do wypłaty środków z kredytu. Invigo rozpoczęła działalność w 2009 roku.

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :