Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Kredyt gotówkowy – gdzie najtaniej?

4 czerwca 2015

Czerwiec sprzyja myśleniu o zasłużonym urlopie, ale również odświeżeniu własnego M. Jeśli wcześniej nie udało się nam zaoszczędzić wystarczającej kwoty, brakujące środki można pozyskać z banku. Gdzie złożyć wniosek o ekstra pieniądze, aby dodatkowe zobowiązanie nie było nadmiernym obciążeniem dla domowych finansów?
Odpowiedź niesie ranking kredytów gotówkowych przygotowany przez sfera-finansow.pl.

Tani kredyt w Eurobanku

„Tani kredyt z kontem” od Eurobanku okazuje się rzeczywiście najkorzystniejszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli mamy rachunek osobisty w tym banku i to na niego przelewane jest nasze wynagrodzenie. Jeśli nie, mamy miesiąc na przeniesienie konta. Wszystko po to, aby przez cały okres spłaty kredytu cieszyć się niskim oprocentowaniem. Zakładając, że weźmiemy 10 tys. zł na 5 lat, całkowity koszt kredytu wyniesie 11 749,20 zł. Eurobank nie pobiera prowizji za udzielenie zobowiązania i daje pełną dowolność wykorzystania przyznanej kwoty. O kredyt gotówkowy można aplikować, odwiedzając placówkę banku – trzeba mieć przy sobie dowód tożsamości oraz zaświadczenie o zarobach. Klienci Eurobanku mogą złożyć wniosek za pośrednictwem profilu klienta zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona czy tabletu. Ogólnie, w ramach „Taniego kredytu z kontem” można pożyczyć 120 tys. zł z okresem spłaty do 108 miesięcy.  Ciekawostką jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych – przysługują one raz na rok już po 6 terminowo spłaconych ratach.

Oprocentowanie od 4,9 proc. w BPH

Z kolei Bank BPH premiuje nowych klientów, oferując im „Szybki i bezpieczny kredyt gotówkowy” z niskim oprocentowaniem – od 4,90 proc. Pożyczając 10 tys. zł i rozkładając je na 60 rat, miesięcznie przyjdzie nam płacić 213,13 zł. Całkowity koszt kredytu wyniesie 12 787,80 zł. Jednak gdyby w ciągu 21 dni od podpisania umowy okazało się, że ekstra pieniędze są nam niepotrzebne, możemy odstąpić od umowy, bez podawania powodu i  ponoszenia dodatkowych opłat.

Zwrot odsetek za 12 pierwszych rat

Nieco mniej niż w Banku BHP będzie nas kosztować kredyt gotówkowy w Deutsche Banku. Przy 10 tys. zł na 60 rat wziętych w ramach „db Kredyt Gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem”, będziemy oddawać 208 zł miesięcznie, co w sumie daje nam 12 480 zł. Jednak trzeba przygotować się na dodatkowy wydatek rzędu 1200 zł – tyle wynosi opłata przygotowawcza. Wstępną decyzję banku poznamy w ciągu ok. 10 minut, a gdy decyzja będzie pozytywna, pieniądze będą do naszej dyspozycji tego samego dnia. Od 1 czerwca Deutsche Bank oferuje też wspomniany kredyt gotówkowy nowym klientom wraz z promocją „Przytul odsetki”. Polega ona na zwróceniu odsetek klientowi, który spłaci terminowo 12 pierwszych rat. Promocja trwa do 31 sierpnia i obejmuje tylko kredyty opiewające na kwotę od  1 do 20 tys. zł z okresem spłaty od 12 do 24 miesięcy.

Opracowanie:
www.sfera-finansow.pl

Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne artykuły :