Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Karty na EURO 2012

9 czerwca 2012

Zbliżające się Mistrzostwa Europy to znakomity czas na promocję swoich produktów bankowych, utożsamiając ich markę z emblematami UEFA (mając rzecz jasna zgodę na tego typu działanie), jak również oczywiście uwzględniając wszelki charakter postaci oraz symboli kojarzonych z tym wydarzeniem. Na rynku pojawiły się ostatnio cztery oferty, warte zainteresowania w związku z ich praktycznością, jak również pamiątkowym charakterem produktu.

Bank PeKaO SA zaoferował wszystkim kibicom dwie praktyczne karty. Pierwsza – wydana w porozumieniu z Miastem Gdańsk będzie oficjalnym instrumentem płatniczym w strefie kibica, a wyróżnia ją grafika przedstawiająca gdański Stadion. Prepaidowa karta posiada funkcję płatności zbliżeniowych, koszt jej wydania to 15 PLN, a doładować ją środkami pieniężnymi możemy za pomocą przelewu internetowego bądź przez wpłatę gotówkową w dowolnej placówce Banku PeKao.

W Poznaniu zaś będziemy mogli nabyć na identycznych warunkach jak w Gdańsku elektroniczną portmonetkę z wizerunkiem tamtejszego stadionu. Karta ta posiada również funckję płatności zbliżeniowych, a doładować ją można przelewem, bądź za pomocą wpłaty gotówkowej w jednej z placówek PeKaO SA. Posiadacze takiego plastiku z pewnością staną się mobilnymi promotorami swojego miasta podczas transakcji w innych miastach dokonywanych za jej pośrednictwem.

Bardzo podobne produkty, bez emblematu UEFA, ale kojarzone z mistrzostwami wypościł w swojej ofercie Bank Zachodni WBK w postaci dwóch kart okolicznościowych prepaid. Koszt wydania każdej to 15 PLN, a ich posiadacze będą mogli skorzystać ze zniżek dla klientów BZWBK w ponad 200 sklepach internetowych. Nabyć je można w sklepie na allegro, na platformie istore.pl oraz w placówkach w całej Polsce.

 

Taki produkt bankowy, to swego rodzaju bardzo fajna pamiątka, ale przede wszystkim praktyczna, gdyż po zakończonych mistrzostwach, większość gadżetów zniknie na zawsze, a kartą będziemy mogli płacić nadal w tysiącach dostępnych punktów z tego typu usługą, za każdym razem odświeżając sobie w pamięci miejmy nadzieję, dobre występy naszej Drużyny Narodowej.

 

 

 

autor:
Rafał Tomkowicz
porównywarka finansowa
www.FinansoSfera.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na
bloga www.blog.finanseosobiste.pl
,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: ,

Podobne artykuły :