Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Jak zapewnić sobie godną emeryturę?

8 września 2013

Jak powszechnie wiadomo, rząd nie jest w stanie zapewnić nam wysokich świadczeń emerytalnych. Emerytury są co roku waloryzowane, ale skala tego mechanizmu nie jest adekwatna do realiów życia finansowego w Polsce. Wielu emerytów dostaje dziś „głodowe emerytury” i nie jest w stanie się z nich utrzymać. Często seniorzy zaciągają kredyty, także w para bankach, aby podreperować swój budżet czy pokryć wyższe koszty leczenia.

Niestety, wielu z nich nie jest w stanie spłacić zaciągniętego zobowiązania finansowego. Czy tak musi być? Open Finance doradcy przygotują dla każdego klienta indywidualny plan oszczędzania na przyszłą emeryturę. Dzięki termu będzie można zapewnić sobie godną emeryturę na złote lata jesieni życia.

Oszczędzanie na emeryturę to konieczność

emerytura_next_openPracując we własnej firmie, albo będąc zatrudnionym na najniższym, krajowym wynagrodzeniu, nie można oczekiwać wysokiej emerytury po przekroczeniu wieku emerytalnego. Jeśli sami nie odłożymy na emeryturę, nie będziemy mogli liczyć na godne świadczenie emerytalne. Nawet teraz młodzi ludzie powinni już pomyśleć o tym, co będzie za kilkadziesiąt lat i zacząć na poważnie myśleć o swojej przyszłości finansowej. Opinie Open Finance o poszczególnych produktach oszczędnościowych i emerytalnych pozwolą nam podjąć racjonalną decyzję na temat tego, jak oszczędzać na przyszłą emeryturę.

Złota jesień w finansach

Open Finance forum jest źródłem nieocenionej wiedzy na temat tego, jak oszczędzać na emeryturę, nawet jeśli mamy po 30-40 lat i do przejścia na świadczenie emerytalne jeszcze bardzo daleko. Nigdy nie jest jednak zbyt wcześnie, aby zacząć myśleć o zapewnieniu sobie godnej emerytury dla seniora, którym kiedyś będziemy. Warto myśleć o swoim życiu w kompleksowy sposób. Open Finance jakość produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych ocenia pod kątem przyszłego świadczenia emerytalnego. Doradcy zaproponują klientowi najlepszą opcję zainwestowania posiadanego kapitału albo systematycznego oszczędzania, aby możliwe było zapewnienie sobie wysokiego świadczenia emerytalnego do godnego życia na stare lata.

Best Invest Premium w Open Finance

Open Life, działające w strukturach Open Finance, oferuje liczne produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne, które będą idealnym rozwiązaniem dla zagwarantowania sobie wysokiej emerytury. W Open Life można skorzystać z polisy inwestycyjnej Best Invest Premium, która zapewnia długoterminowe oszczędzanie na korzystnych warunkach oraz ochronę ubezpieczeniową. Taki produkt będzie dobrym rozwiązaniem dla przyszłych emerytów.

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,
Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :