Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

3 lutego 2016

Któż z nas nie korzystał nigdy z bankowego kredytu lub pożyczki? W dzisiejszych czasach takie rozwiązanie pozwala nam na sfinansowanie większych wydatków, których nie jesteśmy w stanie pokryć jednorazowo z dostępnych sobie środków.

Oferta kredytów i pożyczek bankowych jest obecnie bardzo szeroka, a ich uzyskanie wcale nie jest trudne. Zazwyczaj wystarczą do tego regularne dochody oraz korzystna historia kredytowa.

Wybierając kredyt gotówkowy warto gruntownie przeanalizować dostępne na rynku produkty. Nie sztuką jest bowiem zaciągnięcie kredytu, prawdziwym wyzwaniem jest wybór atrakcyjnej, dopasowanej do naszych potrzeb i preferencji oferty.

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

artykul_najlepszy_kredyt_3lutyNajważniejsze, aby dopasować kredyt do własnych możliwości i oczekiwań. Zanim podejmiesz decyzję o zaciągnięciu pożyczki przeanalizuj domowy budżet i sprawdź na jakie miesięczne raty jesteś w stanie sobie pozwolić, nie obciążając nadmiernie swojego portfela. Znając maksymalną wysokość miesięcznej opłaty bez problemu określisz na jak długo musisz zaciągnąć pożyczkę, aby sfinansować określony cel. Zwróć jednak uwagę na fakt, że bardzo wiele banków wraz ze wzrostem długości okresu kredytowania, naliczy Ci również większą prowizję. Warto mieć świadomość tej zależności. Upewnij się również, że korzystając z określonej oferty bankowej będziesz mógł pożyczyć wystarczającą kwotę.

Szukaj najlepszych okazji

Od czasu do czasu na rynku pojawiają się oferty kredytów na preferencyjnych warunkach. Warto zwracać uwagę na takie okazje, zwłaszcza jeśli na realizację swoich celów możesz poczekać kilka tygodni bądź miesięcy. Ciekawym przykładem wyjątkowo atrakcyjnego kredytu jest dostępny obecnie kredyt gotówkowy Raiffeisen Polbank. Pożyczając od banku określoną kwotę, nie zapłacisz odsetek, a jedynie prowizję, o której wysokości sam zdecydujesz. To prostsze niż myślisz! Wybierasz liczbę rat kredytu i płacisz prowizję dokładnie w takiej wysokości, ile jest rat, np. spłata w 6 miesięcznych ratach to 6% prowizji, spłata w 7 miesięcznych ratach to 7% prowizji itd. Co ważne, jeśli zdecydujesz się na kredyt w wysokości do 5000 zł. bank nie będzie wymagał od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jest to doskonała opcja dla wszystkich posiadających nieregularne przychody.

Prosto, szybko i przejrzyście

Dla wielu osób, zaciągających kredyt gotówkowy kwestią kluczową jest doskonała obsługa klienta, możliwość otrzymania szybkiej decyzji kredytowej i przejrzystość procedur. Właśnie dlatego warto wybrać bank, który szanuje Twój czas, umożliwiając Ci otrzymanie decyzji kredytowej i zawarcie umowy podczas jednej wizyty w oddziale. Najwyższy poziom obsługi klienta już we wczesnej fazie kontaktu z doradcą bankowym może sugerować, że obsługa naszego kredytu zostanie przeprowadzona w sposób równie profesjonalny. Jak pokazują badania to właśnie szybki kontakt, jasne procedury i przejrzysty dostęp do potrzebnych informacji i danych to kluczowe czynniki, gwarantujące zadowolenie, satysfakcję i lojalność klientów.

Tagi: , ,

Podobne artykuły :