Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Jak przelewać pieniądze za granicę tanio i szybko?

12 września 2015

Przelewy międzynarodowe jeszcze do niedawna kojarzyły się z ze stratą czasu oraz z bolesnym ubytkiem w portfelu, z uwagi na ich wysoki koszt.  Rzeczywiście, tak często wygląda sytuacja, jeżeli pieniądze wysyłamy tradycyjnie, przez banki, czy nawet przez Western Union lub Money Gram.

Na szczęście, konkurencja nie śpi i teraz, dzięki takim firmom, jak TransferGo, przesłanie pieniędzy z kraju do kraju nie trwa dłużej, niż kupienie czegoś w serwisie eBay.  To zaledwie kilka kliknięć!

TransferGo oferuje przelewy międzynarodowe na terenie całej Europy, ale również dalej,  do Stanów Zjednoczonych, Australii oraz do Republiki Południowej Afryki.
Firma działa na rynku od 3 lat, a w tym czasie udało się jej zaskarbić zaufanie ponad 80 tysięcy osób.

Jak wysłać pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski?
To proste, jak bułka z masłem!
banknotPierwszym krokiem jest wejście na stronę www.transfergo.com. Witryna jest w pełni responsywna,  co oznacza, że idealnie działa na smartphonach oraz na urządzeniach moblinych. Nie ma też potrzeby ściągania żadnego dodatkowego oprogramowania.
Po rejestracji na stronie (możemy do tego celu użyć naszego konta Gmail) zostaniemy poproszeni o wprowadzenie wszystkich danych zarówno swoich, jako osoby, która wysyła pieniądze oraz adresata.

Lokalny patent
Przez lata obecności na rynku, TransferGo dzięki partnerstwu z bankami zbudowało swoją własną infrastrukturę. Co to oznacza? Wysyłając pieniądze za granicę, klient robi przelew na konto TransferGo w tym samym kraju, w którym się znajduje. Kiedy pieniądze wpłyną na konto TransferGo, firma ze swojego rachunku w kraju odbiorcy, przelewa równowartość w lokalnej walucie bezpośrednio na konto odbiorcy, który ma otrzymać pieniądze. Dzięki temu realizacja przelewu trwa naprawdę krótko, a przelicznik oferowany przez TransferGo jest z kolei niezmiernie korzystny.

Cennik

TransferGo za przelewy pobiera niską opłatę, która często jest niezależna od trasy pokonywanej przez nasze pieniądze.
I tak, bez względu na to, czy  robimy przelew z Londynu do Polski, Australii czy Południowej Afryki, zapłacimy za transfer jedyne 99 pensów, czyli niecałego funta!
Również czas realizacji jest w każdym wypadku niezmiernie imponujący, ponieważ pieniądze na koncie odbiorcy znajdą się najpóźniej następnego dnia roboczego, w dodatku przy naprawdę świetnym przeliczniku. Z kolei, wysłanie pieniędzy z Polski w jakiekolwiek miejsce, spośród tych obsługiwanych przez TransferGo, to zaledwie 9 PLN.

transfergo

Z TransferGo się przelewa!
Warto zaznaczyć, że oprócz oferowania przelewów międzynarodowych w świetnej cenie, firma daje swoim klientom również możliwość zarobienia pieniędzy. Jak? Dzięki świetnie skonstruowanemu programowi rekomendacyjnemu, gdzie polecamy usługi TransferGo naszym znajomym.
Za każdą osobę, która z naszego polecenia zrobi pierwszy przelew na minimum 290 PLN, otrzymujemy prawie 60 złotych! A osoba, która dzięki nam zarejestrowała się w TransferGo, wykonuje ów przelew zupełnie za darmo!
Jeżeli chcecie spróbować, wystarczy kliknąć w link www.transfergo.com, aby wypróbować TransferGo i zrobić przelew zupełnie bez żadnej opłaty.

Tagi: , , ,

Podobne artykuły :