Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

InternetQ Poland – innowacje dla klientów

30 maja 2014

Nowoczesne technologie w służbie klientów – tak można w skrócie określić ofertę InternetQ Poland. Firma dostarcza klientom rozwiązania z zakresu mobile marketingu, tworzy także aplikacje do serwisów społecznościowych oraz wszelkie rozwiązania typu APP. Firma realizuje zadania z zakresu marketingu internetowego oraz mobilnego, udostępnia także własny system płatności mobilnych.

Polski oddział firmy kojarzony jest najczęściej z Akazoo – nowoczesnym serwisem muzycznym, który łączy w sobie funkcjonalność serwisu społecznościowego i wygodnego serwisu muzycznego, udostępniającego muzykę bez reklam. Akazoo udostępnia swoje usługi jedynie zarejestrowanym użytkownikom, którzy mogą słuchać muzyki także offline, a w ramach miesięcznego abonamentu mają oni możliwość ściągnięcia określonej liczby utworów do słuchania w urządzeniach audio.

Tym, co wyróżnia usługi multimedialne InternetQ Poland od rozwiązań dostarczanych przez innych twórców, jest ich prostota. Dostęp do aplikacji płatnych, tworzonych w ramach kontentu przez InternetQ, jest udostępniany poprzez płatnego sms-a, wysłanego na wskazany numer. W ten sposób użytkownik z góry płaci za określoną usługę, co jest nowatorskim rozwiązaniem, przynoszącym zleceniodawcy profity. Doświadczenie zdobyte na wielu rynkach pozwala na organizowanie konkursów czy wdrażanie usług sms-owych, które są udostępniane jedynie poprzez wysłanie sms-a  o określonej treści na numer premium. Dla użytkowników ten sposób jest także wygodny choćby dlatego, że w równie szybki i prosty sposób mogą oni zrezygnować z korzystania z usługi – wystarczy wysłanie sms-a o określonej treści. Poprzez wysłanie sms-a użytkownik może wykupić dostęp do usługi (tak m.in. aktywuje się dostęp do Akazoo), może także uruchomić subskrypcję, aby dostawać sms-y z horoskopem, dostać tapetę czy dzwonek.

Takie rozwiązanie może być także ciekawym sposobem na zorganizowanie konkursu, gdzie po wysłaniu sms-a na konkretny numer użytkownik dostaje określony kod. Należy go następnie przesłać na podany adres mailowy i spełnić dodatkowe wymagania, aby zyskać uprawnienia do udziału w konkursach.

Z telefonem komórkowym użytkownicy się nie rozstają, zatem InternetQ proponuje rozwiązania, które przynoszą zleceniodawcom określone profity, a użytkownikom dostarczają rozrywki, za którą można w prosty sposób zapłacić. Wystarczy jedynie telefon komórkowy.

Tagi: , ,

Podobne artykuły :