Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Firmino – księgowość online ma przyszłość

26 kwietnia 2014

Rozwój księgowości oraz technologii informacyjnej sprawia, że wciąż pojawiają się coraz nowsze rozwiązania usprawniające pracę księgowych, a także wielu przedsiębiorców. Do nich, niewątpliwie, zalicza się nowoczesny program do fakturowania Firmino. Zaleca się go, głownie, do stosowania w niewielkich firmach, ponieważ pozwala on na zapisywanie, także przesyłanie wszystkich faktur drogą elektroniczną.

Cechą, która wyróżnia ten program do fakturowania od podobnych rozwiązań, jest jego intuicyjnie prosta obsługa, także przejrzystość. Dzięki temu łatwo jest się nam odnaleźć w gąszczu faktur, a z jego obsługą potrafią poradzić sobie osoby, które nie są zbytnio zaawansowane w obsłudze urządzeń elektronicznych. Do programu dołączono również bazę danych, która ułatwia kontakt z klientami i usługodawcami oraz drukowanie raportów, a także wygodny kalendarz, umożliwiający umawianie spotkań i możliwość analiz sprzedaży, dzięki której właściciel przedsiębiorstwa w pełni kontroluje sprzedaż i osiągnięty zysk, a także wszelkie kryteria związane z marketingiem (np. sprzedaż produktu w danej grupie docelowej). Elektroniczne fakturowanie – CRM online, to również mobilność, czyli praca z każdego miejsca na Ziemi, do którego dociera Internet. Z oprogramowania można korzystać zarówno przez komputery stacjonarne, jak i laptopy, a także smartfony.

Program do fakturowania posiada jeszcze jedną, niezwykle ważną zaletę, jaką jest troska o bezpieczeństwo danych firmy. Potwierdza to certyfikat SSL, jaki uzyskał program Firmino. Każdego dnia zostaje również wykonana kopia bezpieczeństwa, która chroni dane przed wirusami, utratą na skutek awarii sprzętu oraz wszelkimi niepożądanymi działaniami. Nie sposób nie wspomnieć o szybkości tego systemu, a także oszczędności czasu, pieniędzy oraz papieru na faktury. Zarządzający przedsiębiorstwem, dzięki podglądowi wszelkich działań, na bieżąco kontrolują wszelkie wydatki i pozostałe rozliczenia.

Takie rozwiązanie, stanowi, bez wątpienia, produkt nowej generacji. Przyszłość księgowości opiera się na nowoczesnych technologiach informacyjnych, które umożliwiają szybkie dotarcie faktury do klienta lub partnera. Dlatego też warto zastanowić się nad wyborem programu do fakturowania Firmino, który usprawnił już pracę niejednego przedsiębiorstwa, a jego użytkownicy wciąż wymieniają szereg zalet związanych z jego codziennym stosowaniem.

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,
Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl

Tagi: ,

Podobne artykuły :