Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Ekoakta – najlepszy sposób na pocztę firmową

22 kwietnia 2014

Firma Ekoakta zajmuje się profesjonalnym niszczeniem dokumentów w postaci papierowej oraz udostępnianych jako pliki elektroniczne. Niszczenie dokumentów odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami oraz zgodnie z wykładnią prawa o ochronie danych osobistych czy dostępie do informacji niejawnych.

W przypadku plików firma udostępnia także możliwość profesjonalnego zniszczenia nośników danych tak, aby nikt niepowołany nie mógł odczytać zapisanych na nich plików. Jednak samo niszczenie dokumentów nie jest jedynym obszarem działalności firmy. Ekoakta zajmuje się także archiwizowaniem dokumentów oraz wykonuje skany dokumentów, które zostały przeznaczone do zniszczenia. W przypadku nowoczesnych firm Ekoakta udostępnia swoje usługi jako idealnego partnera do zarządzania obiegiem dokumentów w firmie. W ramach usług BPO firma zajmuje się także działaniami, jakie ma przed sobą poczta firmowa.

Zarządzanie procesem nadawania i odbierania korespondencji, przygotowywanie korespondencji seryjnej, która jest dedykowana do obsługi kampanii marketingowych czy mailingu, skierowanego do klientów i kontrahentów przedsiębiorstwa, to tylko niektóre z działań, jakie obejmuje zarządzanie korespondencją wykonywane przez Ekoakta. Poczta firmowa często obejmuje także przyjmowanie i nadawanie przesyłek kurierskich, co także można zlecić pracownikom w ramach outsourcingu usług pocztowych.

Ekoakta dokonuje nie tylko wstępnej selekcji i segregacji korespondencji przychodzącej, ale również przygotowuje skany przychodzących pism i listów, aby w ten sposób rozpocząć proces zarządzania dokumentacją elektroniczną. Dla klientów, którzy chcą skorzystać z usług zarządzania korespondencją, oznacza to dużo niższe koszty, związane z obsługą przesyłek czy nadawanych listów.

W przypadku mailingów usługi firmy Ekoakta pozwalają na duże oszczędności oraz rzetelność wykonywanej usługi. Ekoakta wykonuje swoją usługę na dwa sposoby – może przejąć obsługę korespondencji do swojej siedziby jeśli firma tego chce lub też organizuje, względnie przejmuje cały dział korespondencji, zlokalizowany w siedzibie klienta. Ważne jest także to, że Ekoakta umożliwia transport zarchiwizowanych dokumentów oraz całych archiwów.

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl

Tagi: ,

Podobne artykuły :