Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Doradco! Czy znasz zawartość portfela Twojego klienta?

30 sierpnia 2015

Próbowałeś już wszystkich, możliwych sposobów reklamowania się, a klientów jak nie było, tak nie ma? Zanim zamkniesz interes, zbadaj swój rynek. Wyobraź sobie, że mieszkasz w gorącym i słonecznym Los Angeles, a zamiast kredytów sprzedajesz odzież zimową.

Pełen nadziei na dobrze prosperujący biznes, otwierasz swój własny sklep, promujesz się i reklamujesz, a mimo to zarabiasz bardzo niewiele. Nic dziwnego, w końcu sprzedajesz grube, ciepłe kurtki w miejscu, w którym nawet zimą temperatura nie spada poniżej 15°C. Myślisz, że niemożliwym jest, by popełnić taką gafę?

Badanie rynku

doradcy_offerunt Z kredytami w Twojej miejscowości może być jak ze wspomnianymi, puchowymi kurtkami w LA. Twoi potencjalni klienci mogą ich po prostu nie potrzebować. Czy zanim podjąłeś działania promocyjne sprawdziłeś średnią kwotę zarobków w Twoim mieście oraz odsetek bezrobocia? Może się okazać, że Twoi sąsiedzi nie żyją bogato, ale na tyle dostatnio, by nie potrzebować kredytów.

Poznaj swoich klientów i zacznij zarabiać

Innowacyjny portal Doradcy.offerunt.pl, który jest swoistą platformą łączącą doradców finansowych z kredytobiorcami, oferuje Ci możliwość łatwego sprawdzenia potrzeb klientów z Twojego regionu. Rejestrując się bezpłatnie do serwisu, dostajesz dostęp do zapytań kredytowych i leasingowych z całego kraju. Bardzo szybko zdołasz ocenić, gdzie jest ich najwięcej, a gdzie najmniej. Może się okazać, że zapytań z Twojego miasta jest bardzo niewiele, natomiast z miejscowości obok, 10-krotnie więcej.

– Codziennie w naszym portalu pojawiają się nowe zapytania kredytowe z całego kraju. Większość transakcji dochodzi do skutku już po pierwszym spotkaniu, ponieważ wszystko działa bardzo sprawnie. Klient wypełnia formularz dotyczący swoich oczekiwań kredytowych, a doradcy wysyłają mu możliwie najlepszą ofertę. Klient wybiera najkorzystniejszą, by następnie spotkać się z doradcą i podpisać umowę – tłumaczy działanie serwisu jego założyciel i doświadczony doradca finansowy, Adam Tomaszewski.

Dzięki portalowi Doradcy.offerunt.pl dowiesz się, gdzie powinieneś szukać klientów i będziesz mógł od razu złożyć im ofertę. Znajomość potrzeb klientów i trendów rynku to niezwykle cenna informacja, która pozwoli Ci zarabiać znacznie więcej niż do tej pory.

Tagi:

Podobne artykuły :