Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Co mówić, żeby dostać kredyt

12 marca 2018

Jeśli zdecydujesz się na kredyt w banku, idziesz do oddziału i oczekujesz, że wszystko odbędzie się szybko i skutecznie. Jednak zdarza się, że w kredycie ci odmawiają, mimo nienagannej historii kredytowej. Co można zrobić, jeśli pilnie potrzebujesz pieniędzy i chcesz bezproblemowo uzyskać kredyt?

Co należy wziąć pod uwagę i mówić w przypadku złożenia wniosku?

Przychodząc do firmy pożyczkowej, należy wiedzieć, że wystarczające dochody i dobra reputacja kredytowa — to jeszcze nie wszystko co potrzebujesz, żeby dostać kredyt! Dla załatwienia pożyczki ważna jest prywatna rozmowa z pracownikiem firmy, ponieważ on przyjmuje zgłoszenie. Dlatego też należy zostawić przyjemne wrażenie, aby szybko i łatwo podpisać umowę z pracownikiem firmy.

Należy elegancko się ubrać, aby u specjalisty nic nie wzbudziło podejrzeń. Pamiętaj, że jeśli dozorca przyjdzie w eleganckim garniturze, raczej dostanie odmowę, i odwrotnie.

Również nie należy ubierać się w rzeczy nie w twoim rozmiarze, czy odzież obcych ludzi. Bankowe specjaliści pracują z dużą ilością klientów i mają ogromne doświadczenie. Zauważyć taką rzecz jest dość łatwo, i wtedy można dostać się do listy służby bezpieczeństwa, co w żadnym wypadku nie pomoże w załatwieniu pożyczki.

Zgodnie z zasadami służby bezpieczeństwa mikropożyczki nie są wydawane klientom, od których czuć się zapach alkoholu. Więc nie trzeba iść do oddziału banku po wieczornej imprezie. Ryzykujesz dostać się na czarną listę.

Też istnieje alternatywa – micro pożyczki przez internet online, gdy nie ma potrzeby przychodzić do oddziału banku.

O czym można i o czym lepiej nie rozmawiać z pracownikiem firmy

Dla specjalistów, którzy pracują w firmach kredytowych, prowadzą seminaria psychologiczne, gdzie uczą się określać oszustów i osób z niską zdolnością kredytową.

Ale nie trzeba się martwić, wystarczy tylko zachowywać się naturalnie. Przed udaniem się do banku należy przygotować wszystkie niezbędne dokumenty i zaświadczenia. Też są potrzebne numery telefonów rodziny lub pracowników, stacjonarny telefon domowy, kontakty firmy, w której pracujesz.

 


Pracownik będzie miał szereg pytań, na które trzeba będzie dać wiarygodną odpowiedź. Odpowiedzi muszą być pewne i bez oburzenia. Pytania mogą być różne: z którego transportu publicznego można dostać się do miejsca pracy, który sklep znajduje się w pobliżu domu, czym zajmuje się twoja twoja organizacja i ile jest w niej pracowników.

Dane pytania — nie jest ciekawość specjalisty, tylko proste wyjaśnienie prawdziwości złożonej informacji dotyczącej miejsca pracy i zamieszkania.

Dokładne i prawdziwe odpowiedzi są kluczem do podjęcia pozytywnej decyzji w sprawie kredytu.

Jednak w niektórych momentach można wykazać pomysłowość. Na przykład, służba bezpieczeństwa i kredytowa firma nie może prześledzić, ile dostajesz dodatkowego dochodu.

W ofercie można skrótowo określić dochody twoje i twojego małżonka (żony). W rzeczywistości, taką sumę pieniędzy masz w rodzinie. Im wyższy dochód, tym większa szansa na uzyskanie kredytu.

Jeśli nie wynajmujesz mieszkanie, a mieszkasz z rodziną, można określić, że mieszkanie jest prywatne.

Jeśli masz kredyty w innych bankach, to w miarę możliwości nie należy wspominać o nich. Jednak, jeśli pracownik banku zapyta, staraj się wszystkiego nie mówić. Nikt nie będzie sprawdzać tą informację, więc odpowiadaj ściśle na zadane pytanie bez dodatkowych objaśnień.

Pamiętaj, że wszystkie wnioski o pożyczkach są wysyłane na przetwarzanie programem. Jeśli do ciebie nie ma żadnych pretensji, to odpowiedź na wniosek przyjdzie w ciągu kilku minut. Jeśli będą zauważone jakieś nieścisłości, to wniosek dodatkowo będzie sprawdzony przez służbę bezpieczeństwa. Mogą wybrać dowolny podany numer telefonu i wyjaśnić nieprawdziwą informację. Dlatego z góry należy powiedzieć swoim bliskim i pracownikom, że chcesz wziąć kredyt.

Zróbmy małe podsumowanie: prawdomówność, spokój i pewność siebie — czynniki wpływające na załatwienie kredytu. Po otrzymaniu kredytu nie zapomnij, aby w porę go płacić — oszustwo jest ścigane przez prawo.

 

Zapisz

Zapisz

Tagi: ,

Podobne artykuły :