Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

BZ WBK Leasing uczy bezpiecznej jazdy samochodem

29 listopada 2009

Od 21 listopada 2009 r. BZ WBK Leasing realizuje projekt wspierający poprawę bezpieczeństwa na drogach, w ramach którego organizuje szkolenia z doskonalenia techniki jazdy. Pod okiem kierowcy rajdowego Tomasza Czopika oraz instruktorów jego szkoły, klienci i partnerzy BZ WBK Leasing rozwijają umiejętność prowadzenia auta w trudnych warunkach.

Po naszych drogach jeździ kilkadziesiąt tysięcy samochodów użytkowanych przez klientów BZ WBK Leasing, przy czym w samym 2009 r. przekazaliśmy w leasing ponad 7 tys. pojazdów. Realizując ten projekt chcemy zwrócić uwagę na bardzo ważną kwestię, a mianowicie bezpieczeństwo, wierząc, że w ten sposób możemy przyczynić się do zmniejszenia ilości wypadków komunikacyjnych. W pierwszym cyklu szkoleń weźmie udział kilkaset osób, a jeśli pomysł spodoba się klientom, będziemy chcieli kontynuować jego realizację ? mówi  Mariusz Włodarczyk, członek Zarządu BZ WBK Leasing.

Celem szkoleń, które w ciągu najbliższych weekendów odbędą się w siedmiu lokalizacjach w całej Polsce jest rozwijanie zdolności panowania nad samochodem i kształcenie prawidłowych reakcji za kierownicą w najtrudniejszych sytuacjach. Podczas zajęć uczestnicy będą ćwiczyć takie umiejętności jak hamowanie w poślizgu czy omijanie przeszkody w jeździe z dużą prędkością. Przejdą także testy sprawnościowe i nauczą się udzielać pierwszej pomocy rannym w wypadkach samochodowych.

BZ WBK Leasing organizuje zajęcia przy współpracy ze Szkołą Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika, popularnego kierowcy rajdowego, zdobywcy tytułu Rajdowego Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej oraz dwukrotnego triumfatora Mistrzostw Polski w klasyfikacji Grupy N, oraz przy wsparciu partnerów ubezpieczających pojazdy, tj. towarzystw ubezpieczeniowych PZU i Ergo Hestia.

Ochrona ubezpieczeniowa leasingowanego pojazdu jest bardzo ważna kwestią. Oczywiście istotna jest wysokość składki, jednak to właściwie dobrany zakres ubezpieczenia casco i assistance oraz sprawna likwidacja szkód komunikacyjnych sprawiają, że klienci mogą koncentrować się na prowadzeniu swojego biznesu, a w razie uszkodzenia pojazdu uzyskają bardzo dobry serwis ubezpieczeniowy, który ogranicza do minimum konsekwencje wypadku ? dodaje Mariusz Włodarczyk.

***
Spółki Leasingowe BZ WBK (BZ WBK Leasing oraz BZ WBK Finanse & Leasing) są częścią grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK. Głównymi produktami Spółek są leasing operacyjny oraz leasing finansowy, oferowane jako złotowe lub indeksowane do walut obcych.  Spółki Leasingowe BZ WBK jako firma uniwersalna oferują finansowanie szerokiej gamy środków trwałych. Firma specjalizuje się w finansowaniu środków transportu zarówno na rzecz firm  jak  i klientów indywidualnych  Kluczowymi segmentami są również leasing  maszyn i urządzeń oraz leasing nieruchomości. W ramach oferty dla wybranych grup zawodowych spółka proponuje usługi dedykowane dla lekarzy i weterynarzy w formie leasingu lub pożyczki, jak również produkty
w ramach których finansuje maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.

Spółki Leasingowe BZ WBK kładą duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi Klientami.
www.bzwbk.pl


Przejdź do spisu treści ponad 1200 porad finansowych zawartych na portalu ,

Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Tagi: , ,

Podobne artykuły :