Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

Bierzesz pożyczkę? Nie daj się nabrać

15 listopada 2015

Na rynku pojawia się coraz więcej firm i instytucji finansowych, które oferują atrakcyjne oferty pożyczek. Nierzadko kończy się jedynie na obietnicach, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ufamy doskonałej ofercie, po czym padamy ofiarą oszustwa i zamiast wyjść z dołka finansowego, wpadamy w jeszcze większy. Wina jednak nie leży jedynie po stronie pożyczkodawcy, ale również jest uwarunkowana niedostateczną wiedzą pożyczkobiorcy.

Skąd wziąć pożyczkę

Przeglądając strony internetowe bez problemu znajdziemy wiele firm, które chętnie udzielą nam pożyczek na atrakcyjnych i korzystnych dla nas warunkach. Oferta zazwyczaj wygląda bardzo obiecująco i klient z łatwością „połyka haczyk”. Często jest to związane z bardzo dużymi problemami finansowymi, które zmuszają nas do zasięgnięcia pomocy wszędzie tam, skąd tylko ona do nas napływa. Nie jest to jednak najlepszy sposób na pobycie się swoich problemów. Biorąc pożyczkę z niesprawdzonych źródeł, bardzo dużo ryzykujemy. Przede wszystkim, kiedy nie znamy danej firmy i nie możemy na jej temat znaleźć żadnych opinii, nie warto jest zwracać do niej z prośbą o pożyczkę. W konsekwencji możemy podpisać niekorzystną dla nas umowę i spłacać kwotę niekiedy dwa razy większą niż tę, którą pożyczyliśmy.

ekredycik_fotoZ taką sytuacją spotkamy się najczęściej, kiedy w nasze ręce wpadnie oferta chwilówki, czyli szybkiej pożyczki, bez weryfikacji w BIK na krótki okres. Chcąc pożyczyć pieniądze, często robimy to z zamiarem zakupu nowych sprzętów do domu, spełnienia marzeń o wakacyjnym wyjeździe czy pozbyciu się problemów finansowych. Niestety niekiedy w pakiecie możemy dostać wysokie odsetki i konieczność szybkiej spłaty zadłużenia.

Weź bezpieczną pożyczkę online

Nie wszystkie instytucje finansowe są jednak nastawione jedynie na własne korzyści i wzbogacenie na się kosztem innych. Trzeba wiedzieć, że istnieją bezpieczne pożyczki, które przede wszystkim wyróżniają się:

–    jasnymi i przejrzystymi warunkami umowy,
–    weryfikacją klienta i jego historii kredytowej,
–    dobrą opinią wśród klientów,
–    korzystnymi warunkami i niskim oprocentowaniem, które w sposób jasny zostały zawarte w umowie.

W Internecie można znaleźć takich pożyczkodawców i mieć pewność, że zaufaliśmy odpowiednim osobom. Pożyczka online na raty w ekredycik.pl to jedna z tych opcji, które należą do tych bezpieczniejszych, korzystniejszych i wartych uwagi. Jest to spowodowane tym, że firma dba o swoich klientów, dostarcza im możliwość przystosowania warunków umowy do własnych potrzeb, a przy tym w prosty i szybki sposób udziela pożyczki. Klient wie, skąd otrzymuje pomoc i to jest najważniejsze.

Tagi: ,

Podobne artykuły :