Finanse osobiste  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl
  • finanseosobiste.pl

KANAŁ RSS

Zasubskrybuj nowości w serwisie przez kanał RSS

A tobie jaki rabat przysługuje?

30 listopada 2011

Na pewno nawet nie zdajesz sobie sprawy, że wiele banków posiada bogate programy rabatowe, za pomocą których możesz zaoszczędzić nieco pieniędzy. Czy sprawdziłeś już, jakie zniżki oferuje Ci twoja karta? Banki zaostrzają konkurencję na polu programów rabatowych i specjalnych bonusów, jakie dołączają do swoich produktów. Ostatnio Credit Agricole (dawny Lukas Bank) rozpoczął poszerzanie oferty swojego programu.

Dotychczas możemy w nim skorzystać ze zniżek w 4 000 placówek. Tymczasem docelowo ma on obsługiwać aż 10 000 punktów i stać się największym tego typu programem w Polsce. Podobne programy prowadzi wiele innych banków, np. mBank i BPH. W ofercie znajdziemy zarówno zniżki na pokoje w hotelach, wynajem samochodu osobowego, jak i rabat na ciuchy w najlepszych markowych sklepach w kraju.

Wybrane oferty banków i ich programów rabatowych
Bank
Ilo?? punktów w których mo?emy uzyska? rabat
Przyk?adowe rabaty
Bank BPH
ok. 4 900
Intercars (cz??ci samochodowe) 10%, Park Wodny Tarnowskie Góry 10%
Citi Handlowy
ok. 4 700
Prima-dent (gabinety stomatologiczne) od 5% do 70%, Troll (sklepy odzie?owe) 10%
Credit Agricole
ok. 4 000
Dobrewina.pl 10%,
salony muzyczne Riff 5%
mBank
ok. 2 700
TOY Planet (sklepy z zabawkami) 10%, ZrobPrezent.pl (sklep z prezentami) 17%
Pekao SA
ok. 1 200
Europcar (wynajem samochodów osobowych) do 15%, Gromada (hotele) do 20%

Szeroki wybór kart kredytowych ? od kilka banków w jednym miejscu!

Meritum paliwa
Meritum Bank proponuje swoim klientom Konto Zarabiające, charakteryzujące się darmowym prowadzeniem rachunku, darmowymi wypłatami z bankomatów w Polsce i przelewami internetowymi. Do tego bank dodaje 4% zwrotu wydatków na paliwo (maksymalnie do 30 zł miesięcznie). Jak to wygląda? Załóżmy, że za litr płacimy 5,50 zł. Tankujemy cały bak ? 50 litrów. I tak dwa razy w miesiącu. Rocznie oszczędzamy 264 zł. Maksymalnie w ciągu roku możemy otrzymać zwrot 360 zł. Jak to się przełoży na nasze realia? Możemy to sprawdzić przy pomocy kalkulatora na stronie Konta Zarabiającego w witrynie Meritum Banku.

Komunikacja z Citi
Miejska Karta Płatnicza Citibanku to niezwykła oferta na polskim rynku. Łączy w sobie cechy karty debetowej (lub kredytowej) i karty miejskiej. Mogą z niej w tej chwili korzystać mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta. Z kartą bilet kosztuje nas o 10% lub, w przypadku dodatkowej karty kredytowej Miejska Karta Kredytowa, 20% mniej (tylko w Warszawie). Do tego otrzymamy zwrot 1% transakcji za wszelkie kupione bilety, jeśli ich zapłacimy za nie Miejską Kartą Kredytową. We Wrocławiu i Trójmieście możemy liczyć ?tylko? na 10% zniżki.

Nie możesz się zdecydować jaką kartę wybrać? Sprawdź porównanie 45 ofert!

Płacisz w 97%
BZ WBK i Bank Millennium proponują swoim klientom zwrot części kwot wydanych przy pomocy karty debetowej. BZ WBK proponuje klientom używającym karty Visa Wydajesz&Zarabiasz, wydanej do konta o tej nazwie ?powrót? 1% wydatków , zaś Bank Millennium zwraca aż 3% naszych wydatków dokonanych kartą wydaną do Dobrego Konta. W jego przypadku, do naszego portfela może ?powrócić?nawet do 50 zł miesięcznie!

Wybierz zgodnie ze swoimi potrzebami
Jeśli zamierzasz korzystać z bogatej oferty rabatowej, zorientuj się, czego tak naprawdę potrzebujesz. Być może, jeśli jest to jedna z przyczyn do zmiany rachunku osobistego, warto przyjrzeć się, z czego będziesz naprawdę korzystał. Jeśli dużo podróżujesz samochodem i ceny paliwa cię dobijają, warto zastanowić się nad propozycją Meritum. Korzystasz w stolicy z karty miejskiej ? może warto przemyśleć ofertę Citi Handlowego? Zapoznaj się również z aktualnym porównaniem rachunków osobistych pod względem opłat i prowizji za ich prowadzenie ? z pewnością pozwoli Ci to uniknąć kosztownych niespodzianek.

opracowanie:
Porównywarka finansowa
www.TotalMoney.pl

Przejdź do spisu treści ponad 1500 porad finansowych zawartych na portalu ,


Przejdź na bloga www.blog.finanseosobiste.pl ,

Przejdź do działu Nowe produkty finansowe

Odwiedź inne serwisy grupy www.FinanseOsobiste.pl
www.nieruchomosciowo.biz
www.UbezpieczeniaPoLudzku.pl
www.poznajTFI.pl
www.AlternatywneInwestycje.com

Tagi: , ,

Podobne artykuły :